Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jogobella 18

Moglibyście być z kimś kto ma zepsute zęby??

Polecane posty

Gość Jogobella 18

Koleś z którym od pewnego czasu sie spotykałam wczoraj zakomunikował mi że "nie był u dentysty od 5 lat i ma 2 zeby do wyrwania a reszte do leczenia".Odechciało mi sie spotykania z nim i powiedziałam ze to koniec.I sadze ze bardzo dobrze zrobiłam.A Wy co byście zrobili na moim miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
skoro spotykalaś i nic nie CZUŁAS (oddech) ani nie widzialas że zepsute - to o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkkkk
a moze on jest biedny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarra x
Jezeli ubytki bylyby widoczne plus do tego smierdzialo by mu z buzi to na pewno nie chcialabym byc z takim osobnikiem. Natomiast jezeli nie czulabym tego a zeby bylyby w normalnym stanie to kto wie? Ja w sumie byl dosc spory czas, ze nie chodzilam do dentysty (maks przez 2 lata) i troche mi sie nazbieralo ale dbalam o zeby myjac je zawsze i pluczac w plynie do jamu ustnej. mam meza ktory nie narzekal jeszze by smierdzialo ode mnie czy cos takiego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogobella 18
nie całowałam sie z nim jeszcze a poza tym on zawsze miał gume mietowa wiec nie wiedziałam o tym.No fakt jest biedny ale czy to go zwalnia z obowiazku chodzenia do dentysty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogobella 18
Nie wprowadzono ale wydaje mi sie ze jest to tak samo oczywista sprawa jak mycie sie przynajmniej raz dziennie czy uzywanie dezodorantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek od kredek
Jogobella 18 to przejdz sie do dentysty panstwowego a gwarantuje ci bol i wylatujace plomby....ale tylko glupia cipa ktorej starzy placa za dentyste tego nie wie....czasami liczy sie czlowiek , a starczylo go wyslac do dentysty [postawic mu taki warunek] a nie go rzucac..... jakie laski sa denne i glupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłabym się spotykać z facetem, który ma bardzo popsute zęby np. widoczną próchnicę, dziury w jedynkach, żółty nalot. Często wiąże się z tym nieświeży oddech. Wogole stan uzębienia jest dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy w wyglądzie. Trzeba jednak pamiętać że facet z krzywymi zębami często może wyglądać gorzej niż ten z popsutymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka1234
tak zgadzam sie z takim facetem odrazu odechcialo by mi sie calowania a co dopiero czegos wiecej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarra-x
Milosc nie tlumaczy braku higieny. Ja rozumiem, ze nikt nie jest perfekcyjny ale o zdrowe uzebienie chyba mozna zadbac. Ja tez nie latam do dentysty co miesiac ale przynajmniej raz na rok tak. Nawet na zwykla kontrole. I dbam o zeby, myje je dwa razy dziennie, przeplukuje plynem i zalezy mi na tym bym nie miala zadnych nalotow, by mi nie smierdzialo itp. Bo nie chcialabym aby moj partner calowal mnie tylko z poswiecenia bo musi a nie dlatego, ze po prostu sprawia mu to przyjemnosc. I bieda tez nie tlumaczy. Sa lekarze panstwowi a jak jeden jest zly to sie idzie do drugiego. Bede egoistka ale w milosci wazne jest dla mnie by facet mi sie podobal i bym czula do niego pozadanie a nie byla z nim tylko dla "pieknej duszy" i calowala z poswiecenia jak Matka Teresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Co do zębów, to moja eks miała dziwne zęby. Myła je niby codziennie, ale miała je żółte, takie blade. Mnie to zawsze dziwiło bo wyglądały one, jakby ich w ogóle nie szczotkowała. W ogóle dziwadło z niej było i podejżewam, że ie umiała ich właściwie myć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńkaaa
erere a wiesz ze niektorzy po prostu maja z natury taki odcien zebow i nawet szczotkowanie 10 razy dziennie i wybielanie nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×