Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomoooooooocy

Tort dla dziecka szukam przepisu!

Polecane posty

Gość pomoooooooocy

Proszę o przepis na torty urodzinowy dla córeczki, duzy i w miarę tani, Myslalam zeby upiec 2 biszkopty i przelozyc je masami, polukrowac lub polac polewa, ale nie mam przepisu na sprawdzone masy, córka uwielbia orzechową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoooooooocy
nikt mi nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tu pomóc
w ciągu 2 dni trzeci raz zakładany topik o tortach - poszukaj na tym forum, troszkę wysiłku ci nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoooooooocy
nie widzialam ze sa takie topiki ale dzięki, a i tak nie mam czasu na siedzenie na kafe mialam nadzieje ze ktos cos wrzuci jakis sprawdzony przepis a tu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzi hrabina na stołku
Wpisanie kilku słów w opcji Szukaj na forum to kilka chwil i można naprawdę znależć sprawdzone i dobre przepisy. Ty nie masz czasu szukać a ktoś kto ma doświadczenie z tortami ma czas siedzieć i czekać aż ktoś taki jak ty wrzucił pytanie i w te ędy ci odpowiadał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu majtki z drutu
Co tam ograniczac sie do kafeterii. GOOGLE gryza czy przerasta twoje mozliwosci skorzystanie z nich!?!?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaproponuje zrobic pianke z roznych kolorkach:))pyszne i lekkie galeretke rozpuszczsz w SZKLANCE wody i odstawiasz do przestygniecia ale nie do stezenia!!!!ubijasz śniezke,na mleku,a jesli ktos nie liczy kalorii lub woli bardziej aksamitna mase to na kremowce ,dodajesz galaretke i wylewasz na zwilzony biszkopt,potem do lodowki,dosc czasochlonne jeszt teznienie masy by moc polozyc kolejny biszkopt,badz kolejny kolorek pianki,ale warto:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone paznokcie czerwone
ZABCIA 86 DZIEKUJE BARDZO JAK SOIE DOMYSLAM MASZ 22 LATA? TO PODOBNIE JAK JA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone paznokcie czerwone
TO PISALAM JA "POMOOOOOOOOCY" TYLKO POD INNYM PSEUDONIMEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 22 ale juz nie dlugo:)) wlasnie dzis robilam biszkopt z pianka oraz kawowy :)musze ciasto w pracy postawic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoooooooocy
no ja tez niedlugo bo mi w listopadzie 23 stuknie he he a ja musze cos wymyslec w koncu dla cory na kinderbal bo synus jeszcze malutki :) moze zrobie tan twoj przepis brzmi smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja jutro:)) pzedewszystkim cieszy ok) ja uwielbiam truskawkowa pianke,kiedys tez smietankowa zrobilam.mozna terz owoce wrzucic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×