Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem głodnaa

ale na głód nie zwracam uwagi

Polecane posty

Gość jestem głodnaa

:O w ogóle nieciekawie jest ze mną, mam taką psychikę, że po prostu nie chce mi się jeść i mam drewniany apetyt:O w liceum ważyłam 52 kilo na 160, na studiach jakoś mi zleciało do 48 kilo a teraz po studiach ważę 46 kilo i w ogóle się nie odchudzałam:O słodycze smakują jak jakieś gluty:O czy powinnam się leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem głodnaa
chyba do psychiatry pójdę, brak apetytu wiąże się u mnie z brakiem motywacji do życia:O teraz powinnam zjeść jakiś obiad ale mi się nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaitylewystarczy
ja wzrostu mam tyle co Ty,a byl taki czas,ze wazylam 42 kg - rok temu ;p teraz waze 45 :D najwiecej wazylam 50 kg w 1.klasie ogólniaka i tyle nigdy wiecej ;p z apetytem jest roznie,raz wcinam jakbym nie jadla z tydzien,a pozniej nie chce mi sie jesc kompletnie. moglabys kupic sobie jakies odzywki na apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem głodnaa
hehe ale to zalezy od budowy ciała, jak ważyłąm 52 to wyglądałam seksownie i kobieco, teraz wyglądam jak zabiedzona modelka ; - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaitylewystarczy
to raczej powinnas wybrac sie po te odzywki :P ja tez jestem chuda,wszyscy mowia ze jak niedozywiona,ale co na to poradzic;) a rece chude jak u 10letniego dziecka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×