Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrek..

To sie zauroczylem

Polecane posty

poznalem kobiete bylem z nia na dwoch randkach podoba mi sie i jest inteligentna .Zapytalem sie czy mozemy sie dalej poznawac stwierdzila ze tak. Dzieli nas odleglosc mianowice 50 kilometrów.Ona pochodzi z mojego rodzinnego miasta a na chwile obecna pracuje i uczy sie w innym miescie,po rozmowie stwierdzila ze moze tez przyjezdzac na weekend do rodzinnej miejscowosci .Jak będzię to czas zweryfikuje ale ja na chwile obecna juz za nia tesknie dawno tak nie mialem i to po dwoch randkach .Na chwile obecna piszemy sobie esemesy tylko ja bardziej czułe a ona takie troszke bezosobowe troszke nie wiem co o tym myslec bo w sumie znamy sie tak krótko wiec moze nie jest przygotowana na bardziej cieple esemesy do mnie ,moze ją duszą takie slodkie eski musze to jakos zweryfikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mam racje.
taaa pisz jej romantyczne smsy to cie oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Piotrku
Mam podobna sytuacje, tylko ze jestem dziewczyna i spotykamy sie od 3miesiecy...Podobne odleglosc i tez piszemy eski, ja bardziej slodkie on mniej...No ale duzo piszemy tych smsow wiec gdyby mu nie zalezalo nie pisalby wogole, spotykamy sie w weekendy. Mysle ze dziewczyna nie jest jeszcze gotowa zeby pisac do Ciebie otwarcie i tak slodko jak Ty, poczekaj masz czas to dopiero poczatek, jezeli jej zalezy bedzie coraz lepiej.Ty mozesz do niej pisac slodko, kobiety to lubia...lubia jak facet zabiega o kobieta nawet poprzez takie wlasnie eski;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Piotrku
A dzwonisz do niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Piotrku
No to porozmawiasz dzisiaj z nia;-)Wczesnie jeszcze zeby cos stwierdzic, a mozesz napisac w jaki sposob ona odpisuje na Twoje smsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×