Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna do bolu..

ja chyba zawsze bede juz sama

Polecane posty

Gość samotna do bolu..

mam pecha do facetow zawsze podobaja mi sie ci ktorzy sa zajeci:O przykre ale chyba tzreba sie pogodzic z tym ze bede jzu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Bo marzysz o królewiczu, o kimś idealnym. Patrzysz na super menów mających zajebiste laski i chciałabyś być z takimi. Dorośniesz, zmądrzejesz i będziesz się oglądała za takimi z twojego pokroju przy których masz szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie siebie____________
samotnosc jjest ok.. nie tracisz wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ma sie troche dobrych znajomych,to samotnosc naprawde jest ok:) wiec ise nei przejmuj. ja tez cale zycie jestem sama tylko ze ze znajomymi gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do bolu..
ale ja nie marze o krolewiczu. Wystarczy, zeby byl troche przystojny (1.90 wzrostu, umiesniony, meska twarz, opalony, brunet), zarabial srednio (wystarczy nawet 5000zl), mial samochod, prawo jazdy, dom, zeby mnie nie zdradzal, i byl dobry w seksie, zeby mial pasje, w ktore mnie wciagnie, zeby lubil podroze, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My first love MY TRUE LOVE
Witaj w klubie. Ale tacy nie istnieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleee fuj fuuuj
To podszyw :p Trzeba się zastanowic co takiemu "przeciętnikowi" ma się do zaproponowania? Super figure, ładna buzie, opalone ciało, klasę, pasje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
190 wzrostu, umięśniony.. hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wystarczy, zeby byl troche przystojny (1.90 wzrostu, umiesniony, meska twarz, opalony, brunet), zarabial srednio (wystarczy nawet 5000zl), mial samochod, prawo jazdy, dom, zeby mnie nie zdradzal, i byl dobry w seksie, zeby mial pasje, w ktore mnie wciagnie, zeby lubil podroze, itp.\" TYLKO TYLE :O to już boję się jakie cechy ma królewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby som gupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×