Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jenss

pytanie o owłosienie

Polecane posty

Gość jenss

czy lubicie dziewczyny owłosionych facetów?? ja jestem owłosiony na klatce i na plecach co mi się wydaje że zabardzo bo większość kolegów nie jest owłosiona w tym miejscu. boje się że moją ewentualną partnerkę to odrzuci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddffdfd
na klacie jakoś bym zniosła, ale na plecach NIE NIE NIE! Czy to takie trudne żebys poszedł do kosmetyczki na depilację? My musimy się depilować całe a wy głupich pleców nie potraficie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22De
ja uwielbiam zarosnietych na klacie ale na plecach to nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddffdfd
a jak wstydzisz się do kosmetyczki to kup wosk albo depilator i popros kogos żeby Ci to zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkaszanel
ja nie lubię owłosionych na klacie, na plecach tym bardziej. ale wiele kobiet to lubi. się nie depiluj, jak nie musisz. jak Ci partnerka da do zrozumienia, że jej to przeszkadza, to wtedy się zastanów. a co do tej, co się "musi" depilować- nikt ci nie każe tego robić. jeśli wolisz mieć busz na nogach lub między nimi, to go sobie hoduj. ja sie golę dla siebie, nie dla kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest....
na klacie ok ale na plecach ohyda :O nie lubie malp, raz widzialam faceta ktoremu spod kolnierzyka koszuli na karku az do linii wlosow wylazily takie krecone wlochy ze az mnie zemdlilo, wygladal jak ofutrzona malpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dobry temat:D ale fakt plecy troche odrzucaja jak sa owłosione! jak tu podczas zblizenia głaskac takiego faceta po plecach to prawie tak jakby glaskac go w swetrze! to nie twoja wina ze cie tak natura włosami obdarzyła ale depilacja obowiazkowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×