Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filuterna

dostałam kosza...

Polecane posty

a temu że chcą za wszelką cene mieć to czego mieć w życiu nie będą bo nie zasługują. widać zachowałaś sie tak jak teraz na forum. robiłaś maślane oczy, udawałaś że masz kisiel w majtkach, pokazywałaś biust, a facet okazał sie całkiem przyzwoity i kopnął cie w dupe bo kurestwa nie zdzierży :-0 weźmie taką, a potem zachce sie jej innego kursu i ..............reszte sobie dopowiedz z własnego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja wypowiedź nie opisuje w zupełności mojego zachowania, nie rozumiem czemu wrzucasz wszystkie dziewczyny do jednego worka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nick mnie opisuje? bardzo płytko podchodzisz do świata i ludzi jesli tak to interpretujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filuterna... musisz poszukac innego instruktora :P a ten instruktor to był od dzwigni zmiany biegów czy masz jakies zajecia z BHP ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę sie klócić tu z nikim, i tak ma doła bracie, on byl od jazd :( no cóż, bede musiala sie jakoś z tym pogodzić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to muszisz teraz nie zdawac egzaminów i wykupywac dodatkowe jazdy :D w ten sposób bedziesz blizej niego :P moze...sie odwróci sytuacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszy rydz niz nic?? co to ma byc? bracie--> co ty opowiadasz? ja go zmienie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie typowe :D co druga wolna kursantka zakochuje się w instruktorze jazdy czysta psychologia :D Spędzanie x godzin na małej przestrzeni robiąc coś razem a dodatkowo facet ma autorytet \"mistrza kierownicy\"... i pewnie potrafi ciągnąć rozmowę bo ma dziennie x takich kursantek 🖐️ nie ty pierwsza i nie ostatnia... pewnie ma przynajmniej kilka propzycji randek w miesiącu od kursantek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
08:31 [zgłoś do usunięcia] świński wyjadacz koryt być może i płytko, jak ty to nazwałaś ogólnie nie dupą sie zdobywa faceta i nie pie**ol mi że nie próbowałaś swoich sztuczek jakiekolwiek by one nie były :D, :D, :D Cóż za jasnowidz :P A swoją drogą jak twoim zadaniem zdobywa się faceta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..plusik za odwage,watpie aby ktoras zaryzykowala:P Zaproponowalas mu kawke i odmowil? Wielkiemi halo:P Czym Ty sie tak przejmujesz?Zakochalas sie w Nim? Nie mozliwe.....pewnie zauroczylas....za tydzien zapomnisz o Nim:P Filuterna nikt mnie nie pocieszy? w jakim sposob mamy Cie pocieszyc? Idz z kolezanka na piwko, oderwij sie od rzeczywistosci:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale w jaki sposob probowalas go zdobyc i jak wygladal ten kosz? Przestan sie uzalac nad soba. On ma takich dziewczyn na peczki, i watpie czy na dluzsza mete bys sie chciala z takim spotykac.Zaraz bys sobie nakrecala ze inne tez tak wyrywa.Jak dobrze ze ja za instruktora mialam starszego pana :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzial, ze nasze relacje powinny byc tylko ucczen-nauczyciel i ze sie lubic za bardzo nie mozemy, bo wtedy nie slucham go, nie patrze jak jezdzę... jak mu powiedzialam,ze go zmieniam to splynelo to po nim jak po kaczce... glupia dupa ze mnie, zakochac sie w takim dupku :( kolezanki sa w szczesliwych zwiazkach i wciaz mi opowiadaja jak im dobrze, a mi serce peka, kolejny kosz od kolejengo faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" powiedzial, ze nasze relacje powinny byc tylko ucczen-nauczyciel i ze sie lubic za bardzo nie mozemy, bo wtedy nie slucham go, nie patrze jak jezdzę..." moze po ukonczeniu kursu uda Ci sie umowic z Nim?:):) "... jak mu powiedzialam,ze go zmieniam to splynelo to po nim jak po kaczce... " hehe a jak mial zachowac sie??? Mial na kleczkach blagac abys nie zmieniala Go na innego instruktora?:P Zachowal sie jak kazdy normalny czlowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie wierzyc lub nie,ale jak zaczynałam robic to prawko, to zdziwilam sie ze laski sie zakochuja, moj instruktor to pasztet, brzydal a jednak mamy takie samo poglady na zycie, bawi mnie, i sie zakochalam... teraz serce peka, moze jak go widywac nie bede to mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na kleczkach, ale nawet nie spytal czemu tak, nic zero reakcji, wydawalo mi sie ze mu sie podobam, myslalam, ze jest jakas chemia, ale teraz wiem, ze widzialam to co chcialam ujrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×