Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina_T.

smialam sie z was, teraz sama mam ten problem

Polecane posty

Gość karolina_T.

smialam sie z was w duchu, dziewczny, ze jestescie w zwiazku ale myslicie o innym mezczyznie. oznawalam to za oznake slabosci. widac ja jestem najslabsza. kurwa nei wiem co mam robic ja mysle wlasnie o innym, jestem o niego zazdrosna! kocham swojego faceta bardzo, jestesmy ze soba rok, ale nie moge przestac myslec o tamtym jest na to jakas rada? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radze pokasować wszytskie numery telefonu do tego kolesia wykasować profile na których masz go w znajomych i po kłopocie ja tak zrobiłam i to była dobra decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_T.
tak bo kiedys bylam niemozliwie zakochana w T. ale sie wyprowadzil i go nie widzialam x czasu. zwiazalam sie z Adamem. teraz wrocil T, wprowadzil sie niedaleko i wrocilo uczucie a w dekiel to ty sie jebnij sieroto jebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_T.
alko dziekuje mam go tylko na n-k w znajomych czizas kto wymyslil ten zjebany portal, ze tez ja tam musialam wlezc i sie zarejestrowac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To syndrom psa ogrodnika sama nie weźmiesz innej nie dasz. Przejdzie Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545
lobotomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to masz wiekszy problem niż ja Chociaż Pan P powraca pod koniec tego roku i nie mam 100% pewności,ze idąc do sklepu go nie spotkam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jebnąć się głową w mur :/ byłem w takim chorym układzie - najpierw jako ten do którego Onej się ckniło, po pół roku zostawiła tamtego dla mnie, a po roku jak już nasz związek okrzepł i pojawiły się zwykłe problemy, to zackniło Jej się do tamtego teraz jest znowu z tamtym i dostaję sygnały, że do mnie tęskni :D na szczęście \"brazylisjki serial już nie cieszy jak kiedyś\" ;) ogarnij się dziewczyno, bo to do czego tęsknisz do wyidealizowany obraz, który jest różny od rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_T.
sami dokladnie wiem ze tak jest i smieje sie z siebie ale i wyc mi sie chce ze jestem taka slaba fuck bez kitu takie cos istnieje przejdzie mi , mam nadzieje :) alko no pod koniec roku to moze Ciebie juz tu nie bedzie gdzie jestes, wiec nie bedziesz musiala na niego patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lubimy te same dyskoteki :) rok temu spotkałam go jadąc na sylwestra do Olsztyna on też jechał do Olsztyna i to w dodatku w tym samym pociągu nogi miałam jak z waty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumacz sobie ze to taki sam facet jak inni.Skończy na piwie przed TV zrobi sie gruuuby i nudny> Tego co masz już oswoiłas a z tamtym nie wyszło ,wiec przypomnij sobie jego wady. To tylko chwilowe,przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_T.
''ogarnij się dziewczyno, bo to do czego tęsknisz do wyidealizowany obraz, który jest różny od rzeczywistości'' pewnie tak. jebnac glowa w mur za to niebardzo moge bo wtedy to juz nic nie da sie zrobic, a ja chce cos zaradzic a nie targac sie na swoje zycie alko my nie bylismy razem, spotykalismy sie, chwile, a ja sie zakochalam na zaboj, pierwszy raz w zyciu. obecny moj Adam (''obecny'' heh niezle zabrzmialo) jest moim pierwszym prawdziwym facetem. tylko z nim spalam. a kiedy jeszcze spotykalam sie z T to marzylam o tym zeby go chociaz pocalowac, co nie doszlo nigdy do skutku, nie wiedziec w sumie czemu. moze to jakies pociaganie sexualne? niespelnione marzenia powracaja , ale czemu teraz, kiedy w koncu ulozylam sobie zycie z porzadnym facetem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_T.
heheheh sami dzieki!! bede tak wlasnie myslec! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_T.
alko znam te uczucie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne pociąganie :D część z Was jest wybitnie sentymentalna gdy rzeczywistość robi się szara i zwykła, to uruchamia się w Waszych głowach jakiś dziwny mechanizm mający zaspokoić Wam potrzebę przeżywania wielkich uniesień i romantycznych miłości - i pal sześć, że romantyczne wspomnienie jest tylko wytworem idealizującej przeszłość wyobraźni na dodatek lubicie sobie powzdychać trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tamtym byłam 1,5 roku wyjechał na studia i się sypneło teraz jestem już starsza i bardziej doświadczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_T.
draak zgodze sie z Toba w 100% a ja to juz w ogole, bylam pewna ze mi sie to nie przytrafi, drwilam wrecz z takich kobiet, nazywalam je slabymi. a teraz sama mam. ale wiesz co? to co napisales tez troche mi pomoglo. bez kitu tak jest, ze lubimy sobie powzdychac gdy robi sie nudno w zwiazku.. do przeszlosci itp. wiec chyba wezme to za regule i po prostu bede zyc dalej. pana T kopne w zadek w swoim glupim lebku, a z Adamem bede sie bzykac dzis na stole kuchennym , na zyrandolu i w szafce z recznikami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj jeszcze
może wprowadzi się ten felek z przedszkola i odnajdzie Cię na naszym-przedszkolu... i zostawisz obu dla felka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_T.
alko mowisz takie buty.. no to troche inna sytuacja nzi u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POTWIERDZAM DRAAK :D z autopsji:P a karolinie polecam szybką powtókę z \"nocy i dni\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_T.
poczekaj jeszcze.. hahahahahha!! 🖐️ piona 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×