Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biznesinternetowy

70 zł /godz. dzięki komputerowi!!!!

Polecane posty

Gość biznesinternetowy

“PRACA W DOMU! Bądź szefem dla siebie! Czy jesteś gotów na cos INNEGO? Masz dość codziennego drążenia? Czy jesteś zmęczony patrzeniem jak inni ciągną korzyści z TWOJEGO wysiłku? Czy chciałbyś pracować w domu, poświęcać więcej czasu swojej rodzinie, przyjaciołom lub hobby? Dałeś już sobie spokój z tymi wątpliwymi ofertami, które obiecują wszystko a zostawiają cię z niczym? JA TEŻ!!! To dlatego stałem się Pracownikiem emailowym. Prowadzę cały interes on-line, co oznacza, iż mam bardzo niskie koszty ogólne i mogę wykonywać cala moja prace w zaciszu i wygodzie mojego własnego domu, według mojego rozkładu. Potencjalnie możesz zarobić 1.000 do 2000 zł w niepełnym wymiarze czasu lub 2.000-5.000 w pełnym wymiarze czasu!! Zapewnione pełne przeszkolenie on-line!. Nie potrzeba żadnych opłat gry. Wszystkiego, czego potrzebujesz to komputer z dostępem do sieci e-mail, trochę wolnego czasu oraz chęć zmiany kierunku twego przyszłego życia! W celu uzyskania dalszych informacji, skontaktuj się biznesinternetowy@op.pl)”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagaaa to szwindel
Jeżeli to uczciwe zajęcie to napisz o co chodzi. A jeżeli to jest projekt P16 to wiadomo, że jest to nielegalne i naraża uczestników na odpowiedzialność karną !!! Tych ogłoszeń jest w internecie pełno. Polega to na kopiowaniu bezwartościowych materiałów w pdf i odsprzedawanie dalej. Podpada to pod sprzedaż lawinową - zakazaną przez ustawę o nieuczciwej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od samego rana... snieg
ale zobacz napisal ze nie trzeba zadnych oplat ;) w jakichs szwindelach zwykle kaza sobie placic np. ze 25 zl za jakies badziewie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m....m
te okazje cenowe to ale bez sens....bezplatne konto kosztuje:) do tego to nie jest zadna firma sprzedajaca sprzet w takich cenach jak proponuje...normalnie syf....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×