Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojojojojojojjj

tanio i bezmięsa

Polecane posty

Gość jojojojojojojjj

co można jeść tanio i bezmięsa?? poradźcie - ciągle co mam przepis to jakieś mieso tam jest: mam troche "zapasów" w domu ale ciągle kupuje coś do tego- podrzuććie jakieś przepisy prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huguygjhk
na obiadek może być ryż z warzywami z mieszanki chińskiej możesz do tego dodać kurczaka, ale nie jest to wymagane dobre i w miare tanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huguygjhk
a gzika znasz? ja robię go tak: ser ziarnisty miksuje na gładką masę i dodaje wcześniej posiekaną drobno cebulkę, czosnek, pieprz i sól do tego ziemniaki gotuję w mundurkach, można jeszcze na ziemniaki położyć masło i masz obiad gotowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotuje mrozonke warzywna
(zupe np arzywa w paski) z kartoflami, miksujena krem, dodaje pieprzu, soli i jogurtu naturalnego. Z gptpwych mrozonych zup dobra jest ogorkowa , grzybowa i fasolowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huguygjhk
placki ziemniaczane, pierogi z różnym nadzieniem, kopytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio rozumiem
Ale dlaczego bez mięsa napisałaś razem z mięsem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny maja rację gzika jest mniam :D możesz jeszcze knedle zrobić ,teraz może nie ma sezonu na śliwki ,ale ja zimą często robię dzieciakom knedle z brzoskwiniami i to tymi z puszki w zalewie :D polane masełkiem i bułką tartą z cukrem :) Na kolację jajka faszerowane albo i nawet zwykłe z majonezem ,czasem robię je z sosem czosnkowym :D Kurczę teraz mi się przypomniało przecież często robię zapiekankę z ryżu gotowanego na mleku i jabłkami z cynamonem . Do tego robię\" sos \"ubijam troszkę kremówkę tak aby nie była sztywna ale taka lekko mazista:D i do tego miksuje truskawki a czasem widelcem zgniatam :D Bardzo dobre nawet mój mąż się tym zajada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezonu na truskawki też nie ma ,ale ja mam mrożone ,w sklepie widziałam truskawki w zalewie za 3zeta mogą też być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli myślisz
że bez mięska , same jarzynki są tanie , to jesteś w cholernym błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
krokieciki z ziemniaków plus sos pieczarkowy lub miesny z popzedneigo dnia . Do tego bukiet surówek i jest mniam . Krokiety sa proste w wykonaniu. Ugotowane ziemniaczki przepuszczamy przez praskę ,dodaemy jajko , sól , pieprz , trochę gałki muszkatałowej i podsmazoną cebulkę . Wyrabiamy ciasto , formujemy krpkieciki w kształcie paluszków rybnych , moczymy w mleku a nastepnie w bułce tartej . Smażymy na małym gazie aż nabiorą złotego koloru . Ważne:)) nigdy nie używam kupnej bułki , jest za drobno mielona poza tym bułką jest z nazwy bo to zazwyczaj mielony chleb. Wystarczy usmażyć wa kotlety jeden obaczać w bułce świeżo startej adrugi w tej kupnej miazi by poczuć różnicę w smaku . Ale wracajac do sedna sprawy . Krokiety można podawać na wiele sposobów. Fantastycznie smakują z zasmażaną kapustą zarówno białą jak i czerwoną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno . Makarony to coś co można przyrządzić smacznie , tanio i na 100 sposobów . Wystarczy odrobina inwencji i resztki z lodówki by wyczarować antastyczne danie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×