Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agrafffkaa222

STEPER SKRĘTNY - doświadczenia wrażenia

Polecane posty

Gość agrafffkaa222

czy ktoś cwiczy na takim ? jakie są wasze doświadczenia, jakie efekty ? Podzielcie się proszę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche wkurzona
No wlaśnie ja zaczęłam ćwiczyc na steperze skrętnym, bo tak go zachwalano tutaj,że wyszczupla i modelije nogi a i trochę w talii mozna zrzucić. 150 zeta wydałam a teraz klnę w żywy kamień. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafffkaa222
podnoszę.. i prosze o jakies wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche wkurzona
A moja ci nie wystarczy? Bo nie pieję peanów na cześc stepera? Ja przez to urządzonko nabawiłam się nóg jak kolumny doryckie, w spodniach sie nie mieszczę,a trenowalam na najmniejszym obciążeniu nie dobijając do końca,żeby spalic tluszcz, a nie zbudować mięsnie. Talia też mi sie poszerzyła zamiast wyszczupleć. Mam tylko nadzieję,że po odstawieniu tego cholerstwa wszystko wróci do normy pi przestane przypominać kształtem słoik. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafffkaa222
dzieki za podzielenie się ze mną swoimi doświadczeniami, ale z tego co wiem to wiele osób go tez zachwala więc najlepiej przeczytać i posłuchać kilku osób..bo jak widać są różne poglądy... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche wkurzona
Ja akurat kupiłam steper w komisie, to profesjonalny sprzęt, super mocny i stabilny. Nic mi nie trzeszczy. :) I co z tego, jak zamiast wysmukleć zrobiłam sie jak kolubryna. Takich balonów z nóg to ja nigdy nie miałam. A talia to masakra. Jestem klepsydrą, miałam wcięcie w talii jak się patrzy a teraz talia się rozmyła. Od kilku dni nie ćwiczę, mam cichą nadzieje,że mi to odpuści i wrócę do dawnej figury, może nie idealnej, ale też nie tragicznej. Wolę mieć te pare kilo nadwagi niż nogi jak kolumna Zygmunta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly rokita
hej:D to ja od tej qrwy mać masakry:D nie przejmuj się że napoczątku jesteś jak kolubryna:D to mięśnie ci puchną bo pracują:D, też tak miałam, ale się nie dałam i ćwiczyłam uwierz mi , że będzie z ciebie laseczka:D tylko systematycznie ćwicz jakieś pół godziny dziennie możesz nawet codziennie:) cholerka a ja nadal nie wiem co z tym steperem zrobić:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly rokita
i rozciągaj się:) przed i po:D pa! miłego ćwiczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly rokita
haha jak chcesz wyrzucić swój stepper, to możemy się zamienić dam ci mój skrzypiący a wezmę twój dobry:D kurczę brak mi tego deptania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafffkaa222
a co z brzuchem podczas ćwiczeń na steperze... ponoć tez można go trochę zrzucić? ale czy sa potrzebne do tego te linki czy wystarczy samo maszerowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja cwiczylam rok temu na steperze skretnym ( mam rebooka) co drugi dzien po 45min, robilam w szybkim tempie 4500 stepow, schudlam z 53 na 48 kg. nogi mi wyszczuplaly, z pupy zeszly boczki a na brzuchu zaczely pojawiac sie miesnie :) bylam zadowolona.. stepper skrzypial, jak sie go naoliwilo przestawal..a pozniej to samo.. a! przez ten caly okres nie jadlam slodyczy i staralam sie nie jesc nic po 18tej. teraz stepper stoi.. mam tez rowerek stacjonarny..ale brak mi checi do cwiczen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:):)kupilam stepper skretny cwicze od paru dni na nim i sie zastanawiam czy nie zrobia mi sie ogromne łydki???chce miec szczuple nogi, prosze WAS napiszcie czy nie \"przytyją\" mi łydki z gory dziekuje za odpowiedzi....pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafffkaa222
widze ze chyba niezbyt dużo osob chce sie podzielic doswiadczeniami ze steperem... jesli ktos taki by sie jeszcze znalazł to bedzie bardzo milo bo mysle ze nie tylko mnie to interesuje. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę wkurzona
A to 2 cytaty z podanego linku: mohini A ja niestety wcale nie jestem zadowolona ze stepera... Ćwiczyłam na nim cztery razy w tygodniu po 50 min i bardzo rozbudowały mi się mięśnie ud. Jadłam mniej ale pewnie to wina diety i genetycznych uwarunkowań. I zaznacze że wcale nie zamieniła mi sie tkanka tłuszczowa w mięśniową bo monitorowałam wymiary Ale nie zniechęcam i życze lepszych rezuultatów wam dziewczyny! 23:22 [zgłoś do usunięcia] julka0071 (m.julita4@interia.eu) Dziewczyny!!!! Ćwiczyłam na stepperze 2 miesiące,co dwa dni po 30 min.na najlżejszym obciążeniu i pupa owszem ładna,ale uda mi się rozbudowały-a mi zależało na wyszczuoleniu ich. Dla mnie KATASTROFA,już nie ćwiczę bo zniechęciłam się totalnie. Pozdrawiam A więc jednak nie tylko ja..... Podejrzewam,że sporo jest takich zawiedzionych. I jeszcze jedno - co do cellulitu. Piszą tam,że znika w oczach. Chyba faktycznie "w oczach". Owszem, jak mięśnie puchną po treningu, to skóra nieco się napina i może być wrażenie wygładzenia skóry i jakichś nierówności, ale to szybko znika. Ja to wręcz odnoszę wrażenie,że jest gorzej, jakby cholerstwo bardziej wyłaziło na wierzch, jest bardziej widoczny, a nie miałam dużego, parę drobnych wgłębień. A teraz te wgłębienia jakby większe się zrobiły. Coraz bardziej skłaniam się do zdania,że to pic na wodę i fotomontaż, a większośc entuzjastycznych recenzji jest pisana przez osoby, które na sprzedaży stepperów zarabiają. Znam jedną z entuzjastek steppera z podanego linku i wiem,że jest sprzedawczynią z allegro. Zgadnijcie, co sprzedaje....hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak
Zgadzam sie z przedmówca. A poza tym te ćwiczenia są nudne, na rowerze czy orbitku czas leci szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienkaaa
ja też ćwiczyłam na steperze, przez jakiś miesiąc ponad i nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o wagę... łydki się rozbudowały, uda i pupa stały się "twardsze", no i faktycznie celulitu mniej... no ale waga niestety nie spadła. a steper już 2 raz jest w naprawie, skrzypi okropnie i ogólnie trochę żałuję że go kupiłam. teraz biegam i zobaczę jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia32
myślę, że kwestią odchudzania bądź umięśniania ud zależy od regulacji. i pełności ruchów... ja na swoim ćwiczę od tygodnia i póki co nie narzekam. i dużo dobrego o nim słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ją cwiczylam
po Pół godziny dziennie i efekt czyli szczuplejsze uda i mniejsze pośladki,łydki bez zmian, zauważyłąm po 2 tyg,waga stała w miejscu,cwiczylam pare m-cy potem co drugi dzien bo wyczytałam ze tak najlepiej,ale waga stałą w miejscu,diety nie stosowałam i przestałam,ale na pewno uda i pupa szczuplejsze,mysle ze do tego dieta i waga by sie zmniejszyłą,stepper wyciska siódme poty,zwąłszcza początki są trudne.na skrzypienie stosowałąm zwykły olej jadalny-na jakis czas pomagało,mnie najbardziej zalezy na łydkach dlatego przestałam,plusem jest to ze właczasz sobie film i czas szybko leci,i chyba wzmacnia miesnie kregosłupa krzyzowego,podkreslam chyba,mnie przynajmniej przestał bolec,na brzuch tez dziala jest twardszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ją cwiczylam
a zapomnialam dodac na jak najmniejszym obciązeniu trzeba cwiczyc, w pasie schudlam ok 4cm,to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia32
dobrze wiedzieć. ostatnio się zastanawiałam na jakim obciążeniu ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polisia
Witam, jestem kolejną "ofiarą" magicznych właściwości ćwiczeń na steperze. Narazie obnoszę się z zamiarem zakupu na allegro właśnie ponieważ można tam już nabyć steper skrętny za ciekawe pieniądze. Mam jednak pytanie: ten sprzęt będzie mi służył w celach rehabilitacyjnych - mam problemy z kręgosłupem, muszę wzmocnić mięśnie brzucha i nogi. Proszę powiedzcie mi czy to urządzenie zda egzamin? Oczywiście mam zerową kondycję i to kolejny argument za. Czy ktoś kupował taki sprzęt na allegro? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanka xD
Mam stepper od kilku dni. Sprawdza się na razie. Dałam 230 zł około. Luzują się śruby z wad stepera. Ale lekko się ćwiczy. Cicho. Wieczorami ćwiczę prze Tv :) Ogólnie bardzo fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×