Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunetka 198821

TROCHE TO DZIWNE EHHH ...

Polecane posty

Gość brunetka 198821

Mam problem,moze dla was bedzie smieszny.Jestem brunetka.Taka typowa.Ciemna karnacja,rzesy,brwi.Bardzo zazdroszcze rudym laskom,maja takie nietypowe te wloski.Chcialabym sie przefarbowac w przyszlym tygodniu.Z tego co wiem,mojemu chlopakowi nie specjalnie podobaja sie rude dziewczyny,moze dlatego ,ze z wlasnego otoczenia zna akurat 3 dosc brzydkie.Powiedzialam mu ,ze chce sie przefarbowac,a on na to,ze ok.Ale ja sie boje.Boje sie,ze zacznie sie ogladac za brunetkami,a ja mu sie nie spodobam wtedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak ty to sobie wyobrazasz? rude wlosy i ciemne brwi? dlaczego laski farbujac wlosy mysla tylko o wlosach a o reszcie juz nie.. zanim sie przefrarbujesz nie mysl o twoim widzimisie, a ni o tym co chlopak lubie tylko zaufaj jakiemus profesjonaliscie ktory doradzi ci czy taki kolor wlosow pasuje twojemu typowi urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka 198821
Wlasnie rozmawialam z kolezanka i powiedziala,ze z brwiami tez sie da co nieco zrobic(ona jest na 3 roku studiow,w przyszlosci bedzie fryzjerem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
to jest nawet szalenie dziwne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka 198821
Ajj,to nie farbowac sie?Chcialam lekkiej zmiany,ale boje sie reakcji mojego faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
nie rob tego oprzyjmij rade starszej kolezanki tez kiedys zrobilam taki blad i zycie mi pokazalo, ze zwiazek to nie realizacja swoich zachcianek wymaga on pracy i woli obu stron nie chce pisac o szczegolach... to zbyt bolesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka 198821
zwss- moze i masz racje :( Niby tylko zmiana koloru wlosow,ale jednak moze to byc jakis problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
tylko zmiana? przeciez to nie jest juz twoje zycie to juz wasze zycie i wasze wlosy wiesz przez co rozpadl sie moj zwiazek? bez pytania zmienilam kolor recznika dopiero po fakcie przypomnialo mi sie, ze wspominal o niecheci do ciemnej, szmaragdowej zieleni za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze was:o jezeli uwazacie ze zwiazek mialby sie rozpasc przez kolor wlosow:o? to ja nie chcialabym takiego zwiazku wybacz:o az tak nisko cenisz swojego faceta:o? zreszta sadzisz ze on sie teraz za ninnymi na ulicy nie oglada no wybacz ale zdziwilabys sie pozatym ty kobieto nie masz wlasnego zdania? wszystko robisz pod faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
uwazacie ze zwiazek mialby sie rozpasc przez kolor wlosow powiedz to mojemu manfredowi kolezankaz pracy miala 'piekne' blekitne reczniki pozalil sie na zielone zamiast ze mna o tym porozmawiac a pytalam go - czy cos jest nie tak? zaprzeczal a mialo byc tak pieknie wczesniej mowil o slubie i dzieciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha hahah ha
zwss dobra jesteś :D :D :D :D dzięki za poprawę humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×