Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieznaczna134

Romans?!?!

Polecane posty

Gość Nieznaczna134

Nie bede sie rozpisywac... przdstawie to krotko... mam przyjaciela od jakiegos czasu... ale od jakiegos czasu co sie widzimy ladujemy w lozku, niby jest zaz drosy o mnie itd... gdy dzis ze mna rozmawial uzyl slowa a raczej stwierdzenia "mamy romans" hmmm wiec co? zwiazek czy tylko przelotna przygoda... jakos mi to slowo do tego wszytkiego nie pasuje... jak sadzicie? o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznaczna134
:( nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjacielem sie raczej nie laduje w lozku... mysle ze romans to odpowiednie okreslenie - w koncu nie myslisz o tym jak o zwiazku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkkf
Gość nie chce się angażować w związek, a tak bzyknie sobie jak mu sie zachce i tyle, a potem wraca do domu i mysli jakby tu bzyknąc inna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASNDRA
mam tak jak Ty, to jest romans,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona85
myslę, ze to przelotna przygoda dla niego.... a będzie słodził Ci w różne sposoby by tylko zaciągnac Cie do łozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznaczna134
tak tez myslam :( coz.... tacy juz sa faceci ;( trudno.. mi zalezy ale to juz nie wazne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
Ja też sie z kimś spotykam na takiej zasadzie. Wiesz myśmy próbowali być w związku ale jakoś nam nie wyszło i zostaliśmy przy tym "romansie". Jak Ci na nim zależy a on nie myśli poważnie o Tobie to lepiej sobie odpuść bo będziesz cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznaczna134
;( on mi kiedys poeidzial ze wiele przeszedl i takie tam ze nie wierzy juz w prawdziwa milosc... ze jesli ktos szybko poplynie z nm w emocje to on sie wycofa... ecch juz nie wiem co o tym myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
To oznacza, że facet nie chce sie angażować nie myśli więc o Tobie poważnie. Spróbuj to zakończyć. Możesz też starać sie walczyc o niego ale zastanów sie czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycofana
wycofaj się pierwsz, chyba że jesteś w stanie tak się zdystansować do niego, żeby nie rozbudzać w sobie uczuć to trwaj w tym romansie, jeśli jednak czujesz coś do niego, to zmykaj. On będzie mnóstwo rzeczy Ci mówił podczas emocji, czy też w wyniku pożadania a ty będziesz w to wierzyła, a skończy się tak, że on zacznie się odsuwać, nie będziesz wiedziała dlaczego a potem okarze się że ma dziewczynę, a ty przez pewien okres zaspakajałaś jego potrzeby. Tym barzdiej, że został zraniony ratuj się dziewczyno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznaczna134
no nic chyba tak bede musiala zrobic.... trudno bo juz boli ;( (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talizmanka
Nieznaczna134 A ten Twój przyjaciel nie ma tak przypadkiem na imię Jarek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznaczna134
nie czemu pytasz? on nie jest polakiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talizmanka
Dobrze ,że nie ma tak na imię , gdyby było inaczej napisałabym Ci uciekaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
Powiem Ci ze tak byłoby najlepiej jakbyś zakonczyła. Ja wiem ze boli i to bardzo ale chyba lepsze to niz sie szarpac w tym całym romansie. Ja wiem ze jak Ci na nim zależy to lepsze tych kilka chwil z nim nawet w łóżku niż nic, ale kurde jak on potem bedzie miał inna i dowiesz sie o tym albo Cie oleje to dopiero bedzie bolało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznaczna134
malutka22222 dziekuje.... chyba napije sie wina... poloze... znowu zaufalam i znowu mnie ktos potraktowal jak rzecz chyba to dopiero do mnnie dotarlo.... moj blad.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
napij sie wina i odstresuj sie. Nie myśl też ze to tylko Twoja wina, on też w pewnym sensie zawinił. Bo nie ma usprawidliwienia dla zadnego faceta który traktuje kobiete przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznaczna134
dziekuje wszystkim i zamykam topik.... trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×