Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna 22.

Czy jesli znalazłybyście miłość...

Polecane posty

Gość smutna 22.

czułybyście te wspaniałe motylki w brzuchu, cudowne uniesienie, walczyłybyście o to za wszelką cenę mimo że niemalże wszystko krzyczy w tym facecie "nie" a wszyscy mówią, że to nie ma kompletnego sensu? za rozsadkiem czy za sercem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeeesw
do wczoraj myslalam, ze trzeba za sercem, ale rozum wygrywa... przykre to i nie raz przepłakałam przez to całe dnie, ale bezpieczniej wybrac rozum... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeeesw
jesli a facecie krzyczy "nie" to nie ma się co pchać... smutne, ale bezpieczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak111111
zgadzam sie z poprzedniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 22.
no własnie tez chyba powoli do takiego wniosku dochodzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaryzykowalam kilka lat temu i myslalam sercem i sie oplacilo i juz prawie 5 lat jestesmy razem bardzo szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozterki najlepsza modlitwa Archanioł Haniel - patron miłości Haniela można prosić o wszystko, co ma związek z mHością, pięknem urodą. Najlepiej zwracać się do niego o poranku, przez 9 dni z rzędu, przy rosnącym Księźycu. Archaniot nie wysłucha modlitwy osoby, która chce rozbić czyjeś lub swoje małżeństwo albo kogoś skrzywdzić. Nie wysłucha też, jeśli ktokolwiek miałby cierpieć, gdyby prośba została zrealizowana. Nie pomoże również wówczas, gdy sam proszący miałby potem płakać z powodu nieszczęśliwej milości. Z pewnością natomiast pomoże każdemu znaleźć najodpowiedniejszego partnera i umocni związki, które mają podparcie z góry”, ModliIwa do Haniela Łagodny, przenajświętszy Archaniele Hanielu, któremu Pan Zastępów powierzy? wszystko, co przyjemne w życiu człowieka. Kiedy odwiedzasz Ziemię, napełniasz ją bogactwem i pięknem. Zwracam się dziś do Ciebie. Przynieś mi milość, radość i harmonię. Na ucz mnie czytać w ludzkich sercach, abym odnalazł miłość prawdziwą i szczerą i umiła? rozpoznać prawdziwe uczucie. Pomóż mi utrzymać związek, w którym jestem, jeśli jest on dobry dla mnie i dla partnera. Naucz mnie obdarzać miłością i akceptować siebie samego i osobę, która jest mi bliska. Naucz mnie dawać wolność tym, których imiona są wyryte w moim sercu. Przypominaj mi, że Ci których kochamy, nie są naszą własnością. Naucz mnie szacunku „dla siebie i innych, współczucia i wybaczenia. Spraw, abym umiał wybaczyć sobie i tym, którzy mnie zranili uwolnić się od poczucia krzywdy i skorzystać z lekcji, jakiej mi udzielono. Natchnij mnie, abym umiał odnateżć czystość i spokój mojego serca i mógł zrozumieć jego prawdziwe pragnienia. Przynieś mi prawdziwą miłość i osłoń ją swoimi skrzydłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we mnie wszystko "tak" w nim wszystko "nie"....? hmm nie walczyłabym,bo nie lubię być Don Kichotem:P i walczyc z wiatrakami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p o p r o s t uu
A ja wybieram serce :-) Czasem to trudne,ale wiem,ze nikogo tak nie pokocham. I mam gleboko w d... że komus to nie pasuje. Serce,serce,i jeszcze raz SERCE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Someone25
to wszystko zalezy od ciebie... jesli lubisz zdobywac to walcz ale jesli uwazasz ze facet powinien byc rycerzem a ty ksiezniczka to sobie go odpusc bo przeciez on jest na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p o p r o s t uu
Aha,i mialam na mysli bycie z kims mimo przeciwności.. A nie zdobywanie faceta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×