Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaona23

Problem

Polecane posty

Gość malaona23

Ludzie, mam problem. Od kiedy byla nastolatką obciągam facetom na dyskotekach. Tak robią moje koleżanki. Problem jest taki, że facet, który mi się podoba wie o tym i nie chce się ze mną spotykać. Co mam robić, żeby On ze mną był? Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz sama sobie "przykleiłaś" opinię puszczalskiej itp. i pewnie dlatego nie chce być z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze malaona własnie obejrzała gdzie słowo obejrzała oznacza w tym przypadku "obejrzał" red tube i nudzac sie w własnym pokoju mieszkania swoich rodziców namietnie meczy klawisze dopiero co po osiagnietych zjazdach orgazmowych przy uzyciu swojej prawicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaona23
Naprawdę mam mu to zaproponować? Dla mnie to bułka z masłem ale chciałabym, żeby to był poważniejszyc związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, dziewczyno, czy zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz? No comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dziwisz ? zbliza sie weekend ... dyskoteki otwieraja .... niektóre panny zyja od soboty do soboty ,czekajac z wypiekami na ustach na kolejnych stawiaczy drinków na sobotnich przytupajach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaona23
Nie rozumiem. Na imprezie podobaja się wam takie dzieewczyny. Nie odmówisz. To tutaj nie krytykuj tylko poradz jak zauroczyc upatrzonego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś w sedno mała - na imprezach :-) Bo do ołtarza to idą z tymi, które nie obciągają w każda sobotę obcym kolesiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaona23
To dlaczego dziewczyny idą do ołtarza z tymi facetami, którym obciągałam wiedząc o tym? Możesz mi to wytłumaczyć? Może myślisz, że one są święte. Też dają ale po cichu a swoim mężulkom nic nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tutaj nie krytykuj tylko poradz jak zauroczyc upatrzonego faceta. masz juz pewna metke przybita , plotka pojdzie w obieg ze obciagasz i kazdy facet słyszac lód w twojej obecnosci bedzie miał skojarzenia nie z tym lodem i bakaliami które powinien ci postawic na 1 randce a tylko tymi które jemu sprawiaja satysfakcje... dla ciebie juz nie ma pomocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat niedźwiedź ma rację...masz określoną "reputację", więc nie dziw się, że koleś nie chce być z kimś, kto się nie szanuje i okazuje to OTWARCIE na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaona23
Moge zawsze wyjechac do innego miasta albo za granice i poszukac chlopaka na portalu w internecie. Moim znajomi sa zyczliwi i nikomu nic nie powiedza. Wiele jest takich malzenstw. Co innego w moim srodowisku wiele osob się zna. Ja myślałam o tym jednym bo to fajny chłopak jest i szkoda go dla innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc o co Ci chodzi? Skoro wiesz, że w Twoim środowisku jesteś spalona, to co się jemu dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge zawsze wyjechac do innego miasta albo za granice proponuje Turcje lub Egipt ewentualnie Talibanczycy takie dziewczyny szanuja ..... .... ok paru godzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na poważnie...szanuj się dziewczyno. Tłumaczysz pewnie swe zachowanie sloganami INNI TEŻ TAK ROBIĄ i innymi duperelami, ale prawda jest brutalna. To TY decydujesz czy będziesz się szanować i czy inni będą Cię szanować. Nie wiem z jakiego jesteś środowiska, moje nie akceptuje takiego zachowania ani takich osób jak Ty, ale to Twoje życie. Tylko uważaj, żeby ta łatka, jaką sobie doprawiłaś, nie ciągnęła się za Tobą jeszcze długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×