Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
grejpfrutowa

bielizna esotiq- opinie

Polecane posty

Gość gość
Zamówiłam strój kąpielowy (179 zł, rozmiar M). Jakość wykonania tragiczna, źle poprzeplatane i przyszyte sznureczki , złote ozdóbki odpadły po naciągnięciu górnych wiązań. Za takie pieniądze liczyłam na to, że, ktoś przed wysyłką sprawdzi towar.. Niestety nikt tego nie zrobił. Szczerze nie polecam tego sklepu. Cena nie idzie w parze z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna marka, ale fatalna obsługa. Kupuję w Katowicach w Silesi i zawsze czuje się jakbym paniom sprzedawczyniom w czymś przeszkodziła. To zniechęca mnie do zakupów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mierzyłam dwa biustonosze tej marki. Fatalna jakość, wystające nitki, krzywo wszyta koronka, a każdy za ok. 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja ladne rzeczy z jakoscia roznie...może trochę za dużo jak na rzeczy wyprodukowana w P.R.C. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*za duzo kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłSw.

Dostałam w prezencie czarną koszulkę nocną i po pierwszej nocy moje ciało było szare, 

Woda po praniu czarna! i koszulka dalej brudzi. Nigdy nic nie kupię z tej firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewelacja !

Super jakość, ekstra promocje co chwile. Dwa komplety za jeden itp. Tylko tam kupuje bieliznę. Polecam 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam

Miałam 3 biustonosze tej marki i wszystkie dość szybko się zniszczyły. Jeden z nich popruł się już po około 4 założeniach. Reklamowałam, został wymieniony na nowy i ponownie rozpruł się w tym samym miejscu (szlufka na ramiączko). Prałam i użytkowałam zgodnie z zaleceniami producenta. Zrezygnowałam z bielizny tej marki. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dta

Gorąco polecam! raz spróbowałam i się zakochałam. Biustonosz sprzed dwóch lat nie wyblakl, nie rozciągnął się. Super promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościem

Szukalam wszędzie gdzie sie dalo kostiumu , drogie i w dodatku nic specjalnego , raz gora raz dol nie pasowal . Ostatnia nadzieja byla galeria ,po calym dniu chodzenia myślałam ze nic nie znajde na szczęście sie mylilam . Pierwszy sklep do jakiego weszlam to Esotiq , wybralam 3 kostiumy i wszystkie byly idealne , mam tu i owdzie i bez problemu Pani mi dopasowala dol do gory , jestem zachwycowa , wzielam odrazu dwa i wiem ze na pewno tam wrócę ! Polecam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chciałam przestrzec was dziewczyny przed kupnem przez Internet z esotiq A dokładnie przed zwrotami. Od półtora tygodnia czekam na Zwrot gotówki i nic. Telefonów  nie odbierają. Na maile nie podpisują. ZEROWY kontakt jest z nimi. Nie wiem co dalej robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 24

Nie warto w tym sklepie kupować bielizny, bardzo szybko się niszczy, a ceny wysokie, bielizna z Pepco dłużej wytrzymuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam bielizny firmy Esotiq. Zakupiłam biustonosz za 200zl, po dwóch praniach stracił kolor, reklamacja oczywiście została odrzucona. Uznano że został odbarwiony. Prany zgodnie z zaleceniami. Dziwnie że zwykłe biustonosze no name nie tracą koloru , no cóż , najłatwiej sprzedawcy odrzucić reklamację. Kupujący nie będzie odwoływał się od decyzji bo nie ma na to czasu. Po prostu już tam nie zrobię zakupów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×