Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenkaaaa

rodzina nie akceptuje mojego faceta

Polecane posty

Gość magdalenkaaaa

brat i ojciec bo z nimi mieszkam raz zaprosilam faceta na weekend ale to byl koszmar i wstyd dla mnie byli dla niego zlosliwi w sumie rozmowa sie nie kleila teraz mi glupio i chyba kolejny wspolny weekend odpada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosni sa o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaaaa
nikt wiecej sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaaaa
nie jest starszy od mojego ojca:P nie wiem ....jak byl u mnie w weekend to wyczuwalo sie w powietrzu dziwna spieta atmosfere rozmowa sie nie kleila brat byl zlosliwy dla mnie nerwowy..ojciec cos tam probowal zagadac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dużo gadać, nie było "rozmownej", przyjechał, bez pół literka i przy czym mieli gadać, przy pustym stole,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj z nimi porozmawiać
Może wytłumaczą ci swoją niechęć do chłopaka. Może wiedzą o nim coś, co ty nie wiesz? A może po prostu są o ciebie zazdrośni, zwłaszcza tato. Ja jestem "córeczką tatusia" i on nie przepadał za moimi wcześniejszymi miłościami :) Dopiero mój narzeczony wzbudził w nim sympatię i pewność że będę z nim szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rany jakie bagno
Alez dno na tej kafeterii. Jak mozesz nazywać jej chłopaka obszczymurem skoro nie znasz go nawet> albo ten tekst,ze ojciec odbywał z nią stosunku. Puknij się w głowe czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×