Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Solennizantka

Starszy brat mi ojcuje - jak mu wytłumaczyć, że jestem dorosła??

Polecane posty

Gość Solennizantka

Mam 20 lat, mój brat 30. Nigdy nie mieliśmy jakiegoś superkontaktu, może ze względu na różnicę wieku, która teraz odgrywa mniejsze znaczenie, ale w dzieciństwie stanowiła duża barierę. Jakiś czas temu brat z żoną i dziećmi wprowadzili się do naszego domu rodzinnego, do mnie i ojca (mama nie żyje). Wcześniej wynajmowali mieszkania, wędrowali, różnie to bywało, kontakt mielismy dobry, nie było żadnych konfliktów, ale rzadki i dośc luźny. Teraz mieszkamy razem i nagle zaczął się bardzo interesować moim życiem. Oburza się, że nie wróciłam na noc, że wracam i czuć ode mnie alkohol (1 piwo, wypite z koleżanką), że mój legalny ( ;) ) chłopak zostaje u nas na noc. Nie wiem, czy on nie zauważył, że jego młodsza siostrzyczka nie ma już 15 lat, tylko 20 i od jakiegoś czasu jest pełnoletnia...? I nie to, żebym robiła coś złego, upijała się albo sprowadzała do łózka co noc innego faceta...Ale nie, jestem zupełnie w porządku, a on mi wmawia nie wiadomo co, tylko czekam na to, że nazwie mnie kurwą... Ja nie wtrącam się do ich życia, staram się raczej pomagać, dzieciaki przygarnę, zrobię obiad w niedzielę, żeby mogli pospać, pobyć razem. Jestem miła, uczynna, chociaż średnio na rękę było mi to, że z nami zamieszkali. A on nie wnosi od siebie nic, tylko tę ciągłą kontrolę i krytykę. Też tak macie ze swoimi braćmi czy mój taki nadgorliwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×