Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronka 989778657699

Samotność...................... ból..................

Polecane posty

Gość weronka 989778657699

samotnosc dobrze wplywa na ludzi choc czlowiek czasem strasznie sie nudzi zakochac sie chce w kazdej chwili a potem mowi ze sie omylil... Jak zwykle wsiadam w autobus pierwszy lepszy nieważne jaki to nieistotne. Jak zwykle jadę prosto przed siebie tylko po to by jechać Im dalej tym lepiej Jadę albo po prostu uciekam Stoję między obcymi ludźmi spoglądam przez brudne szyby i widzę że świat jest okropny obrzydliwy Ludzie skierowali na mnie zdziwione spojrzenia Stoję sama nawet tutaj miejsca dla mnie nie ma. nie chce być samotna.....czy jest ktoś kto jakoś sobie z tymm radzi...bo ja już nie potrafie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj dostrzec dobre strony bycia samemu... Nawet jesli przewaga bycia z kims jest dla Ciebie oczywista, wyszukaj -nawet najdrobniejsze- korzysci z bycia singlem. Pomoze Ci to poradzic sobie z tym stanem i byc moze w pewnym stopniu go polubic albo chociaż do niego przyzwyczaic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda
znajomosc jest wazna, czesto lekcewazymy małe znajomosci i szukamy tych wielkich, czasami wystarczy powiedziec cos wiecej do sąsiada niż tylko dzien dobry, a swiat sam zacznie zmieniac barwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×