Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DyŚkA

POMOCY!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość DyŚkA

Proszę was o pomoc, ponieważ mam dzisiaj urodziny mojej siostrzenicy..Ona ma 11 lata, a ja kompletnie nie wiem co jej kupić :( Proszę was...Może ktoś z Was ma pomysł dla prezent !!!! Z góry DZIĘKUJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajk003w
moze jakąs lalke barbi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DyŚkA
Raczej nie sądze..Ona to już duża panna jak miala 8 lat to latwo bylo wybrac prezent... A teraz NIE MAM POJECIA :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkaella
każdy dzieciak jest inny. jak ja mialam 11 lat, to chyba zaczynalam się interesować kosmetykami, tak mi się wydaje..? :p może jakiś fajny błyszczyk i kosmetyczka? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkaella
do tego lustereczko i jakis fajny dodatek np kolczyki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DyŚkA
No wlasnie tak pomyslalam o kosmetykach... Tylko nie bardzo wiem jakie by jej przypasowaly :) Jakie firmy polecacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajk003w
moze jakąs gre komputerową.sa takie dla malych dziewczynek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DyŚkA
:):(:):(:):(:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DyŚkA
OOOOOOOOO to jest superr......Już zamawiam Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DyŚkA
Własnie mi sie przypomnialo ze ona bardzo lubi Hanne Montane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zapytaj w sklepie z kosmetykami co by takiej nastolatce pasowało. Powinni ci pomóc. Ja sie moich siostrzenic pytam, co by chciały. Albo zabieram do sklepu, zeby wybrały same. I po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajk003w
no to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
1. Puzzle 500 - 1000 elementow (jesli lubi puzzle) 2. Zel po prysznic, szmpon, dezodorant - z jakiejs serii dla dzi8ewczynek (np. Witch) 3. Cos z art. papierniczych (szkolnych) z jakiejs modnej serii (tez witch lub nici itp) 4. ksiazke - Polecam Pollyanna I Poll;yanna dorasta, lub ze 2 tomy Ani z Zielonego Wzgorza .. lub Tajemniczy ogrod - to piekne ksiazki dla takich dziewczynek - niejedna zacheca do czytania :) 5. Ramke na zdjecie, bibelot na polke lalki raczej odpadaja juz w tym wieku - chociaz to zalezy od dziewczynki - jesli wciaz sie nimi bawi to czmeu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia0512
hmm...może jakąś fajną bluzeczkę może jej się spodoba...no albo puzle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeciwniczką takich rzeczy jak kosmetyki dla 11 latek - to jeszcze dzieci są. Dobra modna książka, piękny pamiętnik, delikatna biżuteria (np. kolczyki), ładna bluzeczka - podkreślam dla dziewczynki a nie nastolatki, gra komputerowa odpowiednia dla wieku np. Sims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsadsadsa
To chyba jakieś żarty są. 11-latce kosmetyki ? Przecież to dziecko jeszcze ! Ale wy macie problemy, ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka firanka
"Proszę was o pomoc, ponieważ mam dzisiaj urodziny mojej siostrzenicy" hmm to wczesnie zaczełas szukac prezentu "OOOOOOOOO to jest superr......Już zamawiam Dziekuje!" i jakim cudem chcesz to otrzymac na dzisiaj, przeciez nie przyjdzie ci ten zestaw w kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×