Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zimkona

Czy ja przesadzam????

Polecane posty

Gość Zimkona

Znam sie na żartach naprawde, ale nie wiem czy ostatnio to ja przesadzam czy moj facet.Zawsze srpawial ze czulam sie przy nim najpiekniejsza, majmądrzejsza etc. Ostatnio jednak tak nie jest -Np. kiedys prównal mnie do piramidy i powiedzial ze ogolnie wolal by byc w takiej w której nikt jeszcze nie byl( chodzi o to ze ja bylam jego pierwsza kobieta a on jest moim drugim facetem jesli chodzi o sex) -potem wytknal mi ze dostalam dupy( zawsze bylam szczupla i jestem nadal, troszke przytylam ostatnio i nawet mi sie spodobala moja figura ale te jego zarty z tego podobania mnie wycofały - wczoraj tez w trakcie rozmowy powiedzial cos takiego, że ja jestem podróbka Wiec juz nie wytrzymalam przestalam z nim rozmawiac, napisalam mu sms ,ze mnie to boli i sprawia mi przykrosć,ze on sprawia ze mam kompleksy. Czy ja oby nie przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze ani troche nie przesadzasz.nienawidze kiedy ktos zartuje w takich kwestiach ja tqoj chlopak.sama wiem doskonale jakie komleksy posiadam i nie musi mi ich ktos jeszcze wytykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimkona
wogole pojawia sie jeszcze jedna kwestia...jego byla. kidys jego matka mi powiedziala bym dmuchala na zimne...ona chciala mi go odbic ale on kochal mnie i ja olał. Ja z kolei postaralam sie o to by niecryzykowac i on zerwal z nia wszelkie kontakty. I bylo ok. Ale ostatnio coraz czesciej zaczynam o niej myslec..czy napewno zerwal z nia kontakt.Ona jest ładna, bogata, konczy prawo. Moze mu zaoferowac wiecej niz ja. Kiedys nie malam kompeksow ale ostatnio przestalam wierzyc w siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimkona
nikt wiecej sie nie wypowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×