Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pati70

Jakie studia dla mnie???

Polecane posty

Gość pati70

Witam! NAzywam się Patrycja chodzę do 2 klasy liceum ogólnokształcącego w wołominie (profil językowy) (uczę sie bardzo dobrze) i zastanawiam sie nad studiami.... Bardzo interesuje mnie robienie makijarzu paznokci itp tzn. wizaż... Jednak dowiadywałam sie o studia wizażu w warszawie i niestety takich nie ma (jest jedynie studium) a chciałabym mieć wykształcenie wyższe pełne... Czy wiecie cos może na ten temat?? Interesują mnie równiez języki uczę sie angielskiego i niemieckiego ale z tego co wiem to anglistyka już nie jest tak popularna a niemiecki jednak trochę za slabo znam... Najbardziej jednak jestem tym wizażem zainteresowana.... (nie kosmetologią gdyż nie lubie chemii a aby sie dostać na taki kierunek trzeba zdawać chemie) Czy moglibyście mi coś doradzić.... Proszę o pomoc i z góry dziękuję Pozdrawiam Patrycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojjjooojjj
hmm ja bym na twoim miejscu szła w języki obce - kurs czy studium wizażu zawsze mozesz zrobić w międzyczasie czy poźniej a taki język zostaje ci na całe życie - i nie tylko możesz pracować jako anglista ale jest mnóstwo firm którym zależy nie tyle na wykształceniu ile na rewelacyjnej znajomości języka - znam osoby które dzieki językowi zarabiają kupe kasy w zagranicznych koncernach skończywszy filologie ang czy rosyjską... wizaż to wizaż - do tego nietrzeba studiów mgr a język tez ci sie może przydac w malowaniu obcokrajowców itd......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×