Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miss-sixty-girl

ile z Was nosiło skóropodobne spodnie miss sixty ?

Polecane posty

Gość miss-sixty-girl

przeglądając tematy na tym forum zauważyłam cała mase fortek tych skóropodobnych miss sixty. kiedyś też takie miałam wręcz je uwielbiałam nosiłam prawie codziennie aż ulelgły zniszczeniu dobre 5 -6 lat temu. Ciekawa jestem ile z Was też je nosiło ? ciekawe czy gdzieś można je jeszcze kupić (ale nowe w sklepie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freydis
miałam dwie pary, czarne i brązowe, pieknie podkreślały pupę i biodra, ale niestety poprzecierały się ....wiele bym dała, by wiedizec gdzie jeszcze w lublinie mozna je dostac...to byly bez kitu swietne portki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko male
a wiecie może gdzie swoją sieć sklepów mają w Polsce mam na mysli w jakich miastach?? miss sixty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeKtoPomoze
no własnie gdzie idzie nabyc takie skóropodobne spodnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Fajnie dziewczyny, że wam się takie podobają. Są boskie i rzeczywiście świetnie podkreślają kobiece kształty. Uwielbiam dziewczyny w takich. Tak jak ktoś juz napisał, szukajcie na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MR X
Zupełnie nowe czesto są na Ebayu niemieckim. Po dogadaniu się ze sprzedającym można wysłać paczkę do PL, tyle ze nieco drożej.to wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rownież pamietam mniej więcej w latach 1998-2001 były bardzo widoczne na ulicach i naprawdę sporo dziewczyn je nosiła! Wielka szkoda że te czasy minęły bo była to naprawdę dobra alternatywa dla skórzanych spodni (ktore zazwyczaj sa drogie) i dziewczyny (nawet te bez idealnej figury) extra w nich wygladaly! Takie skóropodobne (i jeszcze bardziej skórzane) obcisle spodnie naprawdę super podkreślają Wasze kształty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss sixty girl
a pamietacie ile bylo krojow/ stylow tych spdni ? najbardziej uniwersalne i chyba najlepsze byly te wstylu jeans z kieszeniami jak w jeans, a Wam jakie sie najbardziej podobaly ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisa 2
te o fasonie jeansów to Tommy. Taki z paskiem z klamrą to Oneway. były jeszcze takie ze sznureczkiem na biodrach i to były Archway. Ale tych krojów było więcej. Super spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
w top shop bywają skórzane ale bardzo drogie i nie sa to miss sixty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pepe jeans
sa takie woskowane stylizowane na skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss sixty juz chyba tylko
jeans i szmaciane produkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janix
ludzie, jak można lubić ten plastikowy badziew, w którym pocą Wam się tyłki? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak ze szpilkami
jak mozna to lubic skoro tak bolą pózniej nogi-stopy , sa sexi wiec laski je noszą! Podobnie ze spodniami czy innyi materialami sztucznymi - chcesz wyglądac sexi trzeba się poświećić !!! Wynagrodzą ci to pelne pożądania spojrzenia facetow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah
ja akurat pytałam mojego faceta o opinie odnośnie tych spodni, bo brałam pod uwage kupno takich na balety. i powiedział że sa obrzydliwe. takze jak widzisz ze kazdemu facetowi podobają sie takie sztucznizny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie temu facetowi podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tez byc zupelnie inny
powód!!! Mianowicie ZAZDROŚĆ - wielu facetow nie znosi jesli inni sie 0ogladają za ich dziewczyną/narzeczona/zoną !!! Jesli jestes wiec atrakcyjna to moze boi sie ze inni zaczna zwracac na Ciebie uwage i ktorys spodoba ci sie bardziej od niego, niektorzy faceci wrecz wymuszają na swoich dziewczynach/narzeczonych/zonach aby chodzily jak najskromniej i jak najmniej rzucajaco sie w oczy ubrane (np. spodnice poza kolano, itd) spercjalnie po to aby innym facetom wydawaly sie NIEATRAKCYJNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×