Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facettttt

czy mam sie golic pod pachami?

Polecane posty

Gość facettttt

pytam tutaj, bo tu sa normalniejsze kobiety niz na kafe erotycznym :P a wiec, czy facet ma sie golic pod pachami czy nie? ja sie lubie golic do zera, bo to zwieksza higiene.. ale nie chce przejawiac zachowan typowo gejowskich, wiec pytam Was o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumTarara
mój facet się goli pod pachami. i nie tylko. estetycznie.higienicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj mi się nie podoba
jak facet ma do zera wygolone pachy, podcięte tak ale wygolone blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz taka moda
niby dla higieny. Niektorzy przeginaja jeszcze bardziej i gola klate i nogi... Mi sie to nie podoba. Ale chyba Tobie to zwisa... Wazne, zeby sie podobalo Twojej kobiecie ;) Ja sie ciesze, ze moj nie wpadl na taki pomysl. I tak jestem wielce niepocieszona, ze goli zarost na brodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zapytaj swoją dziewczynę. Każda z nas jak wdać ma inne preferencje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgdsgs
nóg nie gol jedynie pod pachami i klate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie ppary
a ja bym nie chciała, zeby mój się golil pod pachami chcę mieć w łóżku mężczyznę, a nie koleżankę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pojmujeeeeeeee
tak, tak, tak!!! nie ma nic bardziej "przyjemnego" niz stac w autobusie zatloczonym obok faceta z podniesiona reka ktory ma busz pod pachą, latem :O i w ogole busz pod pachami, wystajacy jak masz opuszczona reke tez jest ohydny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle
ile osob, tyle gustow. ja golenie pach, nóg, klaty i jaj uważam za niemęskie. a co do higieny to zapytaj lekarza a nie ludzi ktorzy sobie tak wmawiaja nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle
hehehe busz wystajacy spod pach... moze dlatego faceci to maja tak bujne, zeby wlasnie nauczyli sie wlasciwie ubierac? facet = koszulka odslaniajaca pachy jest sama w sobie nieestetyczna... tak ubieraja sie kierowcy tirów (nieobrazajac) albo zule spod sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
mi się nie podoba facet z ogolonymi pachami...a co do koszulek bez rękawów,mój tata jest kierowcą i takich nie nosi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golenioe pach nie ma nic
wspolnego z higiena. Wlosy pod pachami sa po to, zeby zwiekszac powierzchnie parowania i szybciej oddawac cieplo w upały. A pocisz sie tyle samo. To kwestia mody - a wg mnie o ile kobiety moga byc uzaleznione od mody, a tyle elegancki facet powinien byc zawsze troche z tylu za moda. Nie gol, chyba,ze nastanie czas, ze absolutnie wszyscy beda sie golic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pojmujeeeeeeee
nie nic wspolnego z higiena? :O a pot rozkladajacy sie na wlosach? :O im wiecej wlosow tym wiecej sie potu rozklada, bez nich pot paruje albo splywa albo wsiaka, no nie smierdzi tak a jak facet obejmuje mnie takim ramieniem z pacha pelna buszu to jest to oblesne jak czuje te wlochy na skorze, fuuj :O wlosy na nogach, klacie ok, pod pachami nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochyda włosy pod pachami
w innych miejscach-tak, pod pachami-absolutnie. Tu musi być wygolone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfF
jak dla mnie to nie lubie jesli facet goli włosy gdziekolwiek... włosy mają być i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maała księżniczka
Ja nienawidzę włosów u facetów , z naciskiem na pachy , strefy intymne no i klata.. chociaż to ostatnie jakoś zdzierżę , ale dwóch pozostałych - NIGDY !! Paskudztwo i obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak tak
ja lubie jak moj jest wygolony w tedy moge bez oporow go lizac i grysc pod pachama .. a tam jest jest bardzo wrazliwa skora weic full doznan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowanie wolę facetów z włosami na ciele. Mogą oczywiście delikatnie coś tam poprawiać dla wygody, higieny i estetyki, ale cakowita depilacja, golenie są dla mnie aseksualne i mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie wyobrażam sobie faceta z wygolonymi nogami, klatą i czym tam jeszcze... A pachy? Jeśli masz busz i smród, to jak najbardziej golić,ale tylko pachy! Ale jeśli niezbyt długie i niezbyt gęste - niekoniecznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvenus
nie golić. Przycinać. Facet musi być facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×