Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość love me tender...

Właśnie jestem po analu.....

Polecane posty

Gość love me tender...

Było zajebiście,ostre jebanie w kakałko.Taki przekładaniec raz w ciepce raz w pupie a na koniec wytrysk do pysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co w związku z tym? Bylo tak \"fajnie\" ze az musisz ze szczegolami wszystko tu opisac czy tez zmyslasz bo nie masz co robic? zdaje sie ze gdyby bylo tak fajnie to nie siedzialabys tu i nie probowala zwrocic na siebie uwagi...żałosne i mało ambitne no i do tego obrzydliwe jednym slowem kupa gowna w gebie, dupie i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me tender...
Moja dupka była czysta misiek sie podniecal.......aaaaaa ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
To masz kupę bakterii w cipie jak był przekładaniec, a jak Ci się tak podoba to rób co dzień a na starosc zwieracze puszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me tender...
anal nie jest obrzydliwy tylko trzeba do niego dojrzeć.Jest zajebisty a najbardziej to by mi sie marzylo na 2 baty....ummmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carramba
aki przekładaniec raz w ciepce raz w pupie a na koniec wytrysk do pysia -----------------to juz masz zasadzone bakterie kałowe i cholera wie co jeszcze :P:P i niewazne ze bylas tam 'czysta'!!!!!!!! tak sie nie robi idiotka!! a potem wzielas do geby??:D:D:D??? smacznego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nędzna prowokacja, bo jesli to prawda to laska jest kompletnym kołtunem skoro odpisując na komentarze nie widzi jaka jest ich treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me tender...
prowokacja nie prowokacja anal jest zajebisty.Zawsze sie normalnie jebalismy w gumie w cipe a potem sie ja sciagalo i jechane dalej w dupe albo wytrysk jest w dupie(co mnie strasznie kręci)albo w pysiu.Penis troche śmierdzi gównem ale i tak jest zajebiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cie znam
mieszkasz w mieście nad Odrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no...
znam takiego jednego.....klepie takie same glupoty ..i faktycznie mieszka w miescie nad odrą..... hmmmm?imie na A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me tender...
Jestem dziewczyną.ANAL JEST ZAJEBISTY..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loleczka
na imie ma ANAL ;))) ale juz powaznie - faktycznie ja rowniez nie popieram takiego przekladanca - ale zakonczenie w ustach? kosmos... a pomyslec jak ludzie mowia, ze higiena jest dla nich bardzo wazna, ze podstawa, szczegolnie w swingach temat istotny, a tutaj.. fuj. az posladki zaciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×