Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska2103

leczenie kanałowe zęba

Polecane posty

Będe mieć robionego zęba kanałowo. Może miał ktoś z Was? Napiszcie jak było w waszym wypadku...bolało? a jak ząb jest martwy to musze znieczulenie wziąść? strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bolało, ale długo trwało raz leczyłam 3 kanałowego zęba za jednym zamachem wszystkie kanały. 3 godziny na fotelu, oślepłam od lampy :D jak wyszłam to myslałam, ze mi auto ukradli bo go nie widziałam :P nie mówiąc już o bólu szczęki po tak długotrwałym trzymaniu otwartej japy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wytrzymaliśmy
jezeli masz powyzej 16 lat to za kanała się płaci. przy czyszczeniu kanałów trochę boli, ale duzo zależy też od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 17. Ale nic nie mówił o płaceniu. czytałam w necie że sie nie płaci. Ja tylko nie chce żeby bolało fest. ... już dziś panikuje a co będzie jutro :o nie wiem czego się boje ale tak to już jest jak się do dentysty idzie...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa!! a ty brałas znieczulenie...bo mój ząb podobno martwy to niewiem czy brac czy nie! zapytam sie go... ty miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam znieczulenia bo ząb był martwy :) nic nie bolało skoro ząb martwy tzn, że nerw jest martwy wiec nie bedize bolało, bo co ma bolec? :) nie bój sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaaaaaaaaaaaaaaaa
Samo uswanie nerwa nie bolalo bo zab martwy byl, ale jak mi zatruwala zęba to przez 3 godizny potem w odmu tragicznie mnie bolalo i nie moglam wytrzymac. Raz bolalo mniej raz bardziej, ale samo kanalowe nie boli:) dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy :) dominika - jej nie beda zatruwać bo juz ząb jest martwy wiec nie ma co zatruwać. idź śmiało i nic sie nie bój, tylko przygotuj sie ze to bedzie troche trwało ;) spadam na spacer z dziecięciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
ja mialam zaczetego kanala, pierwsza wizyta- rozwiercenie zeba ze znieczuleniem,wyczyszczenie kanala 90 zl, druga wizyta kontrola bezplatnie, trzecia wizuta miala byc odbudowa zeba ale plomba wypadla i mam ten zab wyrwac bo nie da sie z nim nic zrobic-poprzednia dentystka tak mi spieprzyla plombe ze zrobila sie mega prochnica i zab jest do wyrwania. No za robocizne mojego dentysty zaplacilam 30zl. Ogolnie leczenie kanalowe prywatnie kosztuje 360zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tylko mowie co mnie bolalo. A szczerze to kanalowe czasem mniej boli od normalnego borowania. Bo na borowaniu zwijam sie z bolu dostaje jakies psiuk psiuk powietrza i ma mi to wystarczyc, a jak zabek martwy to na lajciku siedze;) gdybym nie widziala jak igly kieruje do mojej buzi to to wydawaloby sie jakby nic mi nie robila . Nie boj sie nie bedzie bolalo jezeli zab dobrze sie zatruł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaaaaaaaaaaaaaaaa
a i nic nie placilam. Ale nie lecze sie prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do prywatnego...ale on leczy na kase chorych też. i nic nie mówił o płaceniu! kurde dzieki wszytskim za te słowa ze mam sie nie martwic juz mi lepiej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogóle to nigdy nie miałam wyrywanego zęba ani nic...tylko blombowane .... borowanie to tam pikuś no chyba ze jest straszna dzióra to boli ale tak to nie :) jutro napisze jak tam po moim kanałowym ;P niektórzy pisza ze kanałowe to 4 dni trwa a inni ze w 1 dzin mieli robione! mnie to nie obchodzi ile ale zeby wszytsko bylo ok i zeby zab byl zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×