Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fabulous

silikonowy biustonosz. trzyma sie?

Polecane posty

chce kupic sobie na studniowke silikonowy biustonosz bo bede miec sukienke bez ramiaczek tylko zastanawiam sie czy mi na przyklad nie spadnie podczas tanca... nosilyscie taki? trzymal sie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
zależy jaki duży jest biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radzę. Biustonosz się przecież trzyma na obwodzie (i to jego obwód podtrzymuje biust), a toto przecież obwodu nie ma ;) Chcesz spędzić studniówkę z naklejonymi na piersi skorupkami i skaczącym przy każdym kroku biustem? Lepiej zainwestuj w odpowiedni rozmiarowo stanik z odpinanymi ramiączkami: http://www.bra-fitter.prv.pl/ (w przypadku bezramiączkowców patrz na kratkę „stanik ścisliwy” – brytyjskie staniki bezramiączkowe w większości takie są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jaki stanik kupic do sukienki bez ramiaczek? silikonowe ramiaczka odpadaja. juz nie wiem jaki bedzie dobry, macie moze jakies linki do allegro bo nawet nie wiem czego szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnij jezeli masz piersi w rozmiarze powyżej B. Zrobiłam sobie taki prezent na Sylwestra i wyrzuciłam pieniądze w błotko.Konsultowałam wcześniej z kolezankami ale nie wzięłam pod uwagę, ze im bozia troszkę mniej dała. Dlatego twierdziły, ze super wynalazek do kiecek bez pleców. Dla mnie porażka i beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty34
A ja jestem bardzo zadowolona z silikonowego biustonosza, mam rozmiar c, nawet na weselu przez całą noc super się sprawdził. Jedynie co mogę doradzić, nie kupuj czasem tego stanika na allegro za 10, 15 złotych, najlepiej kupić w sklepie z dobrą bielizną , ja taki kupiłam i jest super, bardzo długo go juz używam(oczywiście na wyjścia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sukienki bez ramiączek można stanik przyszyć. same miseczki. praktykowałam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabulous korzystałam z tych naklejek i powiem ci szczerze, ze z samego efektu podczas imprezy jestem zadowolona tym bardziej ze jednen taki listek kosztował mnie grosze ale poźniej kwestia odklejenia - to była jakaś masakra...klej miałam na skórze nawet po umyciu...poza tym strasznie rwie przy odklejaniu, chyba ze źle odklejałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabulous, o czymś takim myślimy dokładnie to samo co o tym wcześniej: kasa w błoto. Podałam Ci najprostsze i najpewniejsze rozwiązanie - dlaczego nie chcesz z niego skorzystać i szukasz cudów niewidów? Ważna impreza to nie jest miejsce na eksperymenty... betty34, nie możesz mieć \"rozmiaru C\" bo coś takiego nie istnieje. Miseczka w 80C ma zupełnie różną wielkość od tej w 60C np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to np. to: http://tnij.org/co1p http://tnij.org/cppd Jeśli to 65D to rozmiar zwykły, a nie ściśliwy, to mogłabyś też poszukać 70C (bo staniki są raczej ściśliwe i małomiskowe) w LaSenzy (ale internetowej brytyjskiej a nie tej obecnej w naszych sklepach - to zupełnie co innego) :www.lasenza.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swoją studniówkę kupiłam stanik bez żadnych zapięć i ramiączek z https://broosa.pl/ bo inaczej wystawałyby mi w tradycyjnym staniku i psuły całą stylizację :/ Bałam się, że będzie niestabilny jednak nic bardziej mylnego, przetestowałam go i już się szykuję na studniówkę *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najładniejsze cyce bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNY STRZEŻCIE SIĘ SKLEPU BROOSA.PL! Bielizna idzie z prosto z Chin, nie ma możliwości zwrotu, bo firma jest zarejestrowana w Kanadzie. Nigdy nic tam nie kupujcie, bo będziecie oszukane tak jak wiele kobiet. Komentarze na ich stronie internetowej są spreparowane. Firma chyba chciała bazować na popularności marki e-broos.pl upodabniając się nazwą, ale sklep BROOSA.PL nie ma nic wspólnego z tym drugim, to zwyczajni oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×