Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Sameńka - mogłaś nas bardziej pilnowac :D Ale ja masuje Sameńką a Hunter mnie a Nnnoo sie przygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo, jestem starej daty przecież... Nie czytałeś nic o mnie? :o a może Ty jesteś jeszcze starszy, więc wydaję się Tobie młódką?;) P.S. Dobrze się trzymam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoo
samienka nie badz gapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoo
nie wiele jestem mlodszy bo o 3 lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sameńka - tutaj sie wiek nie liczy - jak dla mnie możesz miec nawet 60 dyszek na karku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnnoo- na co jeszcze czekasz -sameńka taka sameńka a Ty z boczku stoisz rówiesniku :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, mając na uwadze Twój zapał, to Ty masz pewnie przez pół...:D A może udajesz i masz 60 lat i bawisz się dobrze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoo
misiu nie wiEsz jak zaczac czy jak skonczayc ten masaz :D nie pomoge Ci bo tez nie lobie ,jak ktos mi pomaga:D podjoles sie to dzialaj ,ja popatrze na razie jako rezerwowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, a robisz wrażenie znacznie dojrzalszego... Z dziećmi się zadaję...:( Żartowałam...🌼 Szkoda, że nie mam tylu lat co Ty... Choć na codzień nie myślę o tym i wciąż czuję się gówniarzowato.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoo
kasparov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasparov - :) Sami - wiem ,ze wydaje sie byc starszy - juz nie raz to słyszałem :) biore to jako komplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że nie jestem młoda ale czuję się nie inaczej niż dawniej. Nawet dużo lepiej, wreszcie oddycham normalnie i chce mi się żyć! Mam mnóstwo energii i szalonych pomysłów...:P To prawda - czasem dopada mnie jeszcze dołek(przyznaję się bez bicia), ale jestem pewna, że jeszcze czeka mnie mnóstwo dobrego! Za bardzo kocham życie, by się poddawać!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, to dobrze o Tobie świadczy. Wiesz ilu jest czterdziestoletnich chłopców w krótkich spodenkach...Wtedy to jest smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię to na co mam ochotę...;) To znaczy co w mojej mocy. Mam ochotę na wiele rzeczy, ale ich nie robię... Narazie......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×