Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona8787

sztuczki,które was faceci pociagają

Polecane posty

Gość zaciekawiona8787

mam pytanko chciałabym jakos zaskoczyc mojego faceta,doprowadzic go do szczytu orgazmu,zeby nie chiał zebym przystawała go piesci i w ogólnie zeby seks ze mna był dla niego spełnieniem marzen.. poradzcie mi chłopaki co lubicie,albo co mamz robic:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona8787
a cop lubicie??nie amcie fantazji czy co??no jejciu pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrabines
każdy ma coś innego... ja uwielbiam rajstopy pończochy itp... lubie seks w nietypowych miejscach... wpadnij do wrocławia na korepetycje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona8787
ok wpadne od razu:):):):P kurcze ja tez lubie taki seks w nietypowych miejscacvh..ta adrenalina jest wrecz zabójczo podniecająca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona8787
sex w obesranym kiblu to niezapomniane przeżycie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjuję o Tobie...
Zawiąż mu chustę na oczy, zwiąż ręcze i nogi tak, żeby nie mógł nic zrobić, przed niczym Cię powstrzymać. I sprawdzaj, jak na co reaguje. Puść wodze fantazji i do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona8787
mów dalej mów...normalnie az mnie bierze...aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjuję o Tobie...
Ja za Ciebie myśleć nie będę - to Ty znasz swojego faceta i wiesz, jakim jest typem, co lubi. Wykorzystaj to! Ważne, żebyś go zaskoczyła - faceci dobrze reagują na nowe sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrabines
ubierz na siebie kremowe rajstopki albo pończoski... facet oszaleje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty najlepiej znasz swojego faceta i musisz wyczuć sytuację Czasami faceci lubia zobaczyć jak jego laska zaczyna się sama zabawiać gdy jest w spódniczce bez majteczek.Właściwie to trudno zgadnąć bo to jest indywidualna sprawa ,faceci czasami mają tak w głowach nawalone że łatwo też można ich obrzydzić np. tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona8787
ale ja bym jakos przed nim nie umiała sie bawić swoją cipeczka'/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona8787
6 lat w ogóle wstydze sie przy nim tanczyc.. i nawet bakui puszczac co on robi dosyc czesto.... i bez zadnego skrempowania wiecie chciałbym go jakos podniecic tak zeby za zkadym razem jak mnie zobaczył to chcialm mnie mocno zerżnąc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceta pociaga dobrze zrobiony lod...wypieta pupa zeby mial jak na talerzu obie dziurki...mruczenie..i obfite soczki swiadczace o tym ze on na ciebie dziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona87
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona87
włąsnie on brdazo lubi ananl a ja nie,nie dosc ze boli to jeszce jakas niespodxianka moze sie przydażyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark_knight
dla mnie najbardziej podniecający jest moment kiedy dziewczyna osiągając orgazm krzyczy "przeklęty demonie, zrodzony z plugawej krwi szatana, przeklinam cię!!! Przeklinam Cię po 100 tysięcy razy!!!" a potem spuszczam jej się na twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacierkawiona87
o boze.....mi sie to nigdy nie zdarzyło tzn,nie darłam sie bo nigdy orgazmu nie miałam:( chyba ze jak sama sie bawei,ale to tylko takie lekkie uniesienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beverley
polecam glebokie gardlo.....a co do anala to jesli sie wyluzujesz (na poczatku sama sobie wibratorem popiesc odbyt) to wejdzie bez bolu ...ja nie lubie ponczoch ale ubieram lateksowe kozaczki (tylko do lozka,na dworze w nich nie chodze) polecam tez lodzika z pluciem na penisa...fajne sa tez wulgarne slowka nie musisz ich wykszykiwac mozesz nawet polglosem mowic mu je na ucho oddychajac gosno...oto kilka moich rad reszty nie zdradze to moje osobiste sztuczki a facet za mna szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIEKAWIONA8787
MOHGŁABYS ZDRADZIC:):):):) FAJNIE BY BYO:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal anal anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×