Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angel_eyes

Nie wiem co odpowiedzieć na pytanie o zarobki

Polecane posty

Czy moglby mi ktos poradzic? ide na rozmowe kwalifikacyjna dzisiaj i nie mam pojecia co zaproponowac jak padnie pytanie ile bym chciala zarabiac. Bedzie to moja pierwsza praca w biurze,wczesniej pracowalam za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesmaan30
powiedz tak: "1000 euro netto jak nie to mozecie mnie pocalowac w kakaowe oko bo znam swoja wartosc i nie bede pracowac za niegodziwe stawki a wasza firma straci wybitna specjalistke w swej dziedzinie i w dobie kryzysu padnie na ryj bez mojej pomocy - wybor nalezy do panstwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbierajmy grzyby
zależy tez czy to duża firma, bogata itp. czasem po profilu dzialalności można wywnioskowac że " mają kasę". poza tym zależy to też od tego czy już coś podobnego robiłaś , praca w biurze itp. i w jakim stopniu spełniasz wstepne wymogi na to stanowisko. jeśli wg siebie jesteś dobrym kandydatem nie ma co żadac za mało żeby nie myśleli że się nie cenisz . ale wszystko z umiarem za dużo też źle. podam mój przykład: do firmy zajmującej się sprzętem medycznym jako osoba z kilkuletnim doświadczeniem na zbliżonym stanowisku widząc że spełniam ich wymogi , a firma na brak kasy nie narzeka rzuciłem 1800 netto. zgodzili sie . w sumie kwota ta to wypadkowa powyższej analizy , wyczucia , intuicji i moich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podsumuj swoje wydatki (chyba ze mieszkasz z rodzicami ) , dodaj troche i powiedz ile bys chciala (oczywiscie wiecej jak w poprzednim miejscu pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
Witaj to trudne pytanko..... ja jak szukałem pracy (fakt zupełnie nie w mojej branży i zupełnie nie byłem pewien czy sobie poradze...musiałem uczyc sie wszystkiego od podstaw) na tak postawione pytanie przez szefa dogadałem sie z nim , że wrócimy do tej rozmowy po okresie próbnym jak zobaczy że tak powiem jak sie sprawdzam i co soba reprezentuje. Gostek był bardzo zadowolony z takiego podejscia do sprawy fakt na poczatku dał mi najniższa krajowa ale po 3 miesiacach dostałem znaczna podwyżke teraz jestem zadowolony z warunkow pracy i z zarobków..a pracuje juz 3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, w Polsce jeszcze nie pracowałam,wiec nie moge podac zblizonych lub wiekszych zarobkow co do mojej poprzedniej pracy, to jest mala prywatna firma, praca jest przy prowadzeniu biura,nie chce pracowac za minimalna a jedniczesnie zdaje sobie sprawe,ze na poczatek bez bogatego doswiadczenia nie moge sobie pozwolic na wygorowane wymagania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbierajmy grzyby
to podaj 1600 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, w Polsce jeszcze nie pracowałam,wiec nie moge podac zblizonych lub wiekszych zarobkow co do mojej poprzedniej pracy, to jest mala prywatna firma, praca jest przy prowadzeniu biura,nie chce pracowac za minimalna a jedniczesnie zdaje sobie sprawe,ze na poczatek bez bogatego doswiadczenia nie moge sobie pozwolic na wygorowane wymagania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbierajmy grzyby
to podaj 1600 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytryy
i co te 1600 brutto cie usatysfakcojnuje??, powiedz ze 2000 brutto to minimum wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gUpi
a czy tu chodzi tylko o satysfakcje czy także o realizm w podejściu do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaaaaaaaaaaaa
to zależy jeszcze w jakim regionie Polski mieszkasz.Jak powiesz np. w Lublinie ,że chcesz 2000 na rekę to cie wyśmieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzędas z Koziej Wólki
przede wszystkim na rozmowie kwalifikacyjnej powinna paśc informacja o zarobkach ze strony pracodawcy , robienie przez nich pokerowej miny i tajemnicy na miare kodu enigmy jest moim zdaniem śmieszne. jestem w stanie zrozumiec nie podawanie zarobków w ogłoszeniu prasowym i w necie ale na rozmowie jak już sie kogoś zaprasza to powinno podawac sie takie konkrety. często zaoszczedziłoby to czasu obu stronom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×