Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatrycze...

uznałybyście to za gwałt?

Polecane posty

Gość Beatrycze...

Doszło z moim facetem do zbliżenia i zgodziłam się na to. Ale potem już nie chciałam , wyrywałam się ,ale on mnie trzymał bo mówił ,że tak mu wygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
jesli potem tego nie chciałas a on to zrobił to był to gwałt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
no ale potem powiedziała NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yridls
uwielbiam takie gówniarskie zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrycze...
No nie za dobrze sie z tym czuje szczególnie ,że w ogóle mój chłopak zrobił się ostatnio agresywny. Np jak spadło mi lusterko na podlogę to je kopnął, poza tym często nie chce żebym wychodziła gdzieś z torebką (nie wiem dlaczego) i mi ją wyrywa na siłę itd . Ostatnio nocował u moich rodziców i obrazil się ,że nie przyszlam w nocy do jego pokoju... Bo on sadzi ,że zawsze musimy się kochać kiedy on chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorabiasz ideologie do czegoś na co dałaś przyzwolenie ! Moim zdaniem obecnie słowo GWAŁT i MOLESTOWANIE zostało zdewaluowane ! Szasta się nim w okolicznościach najmniej przypominającym gwał czy molestowanie :o A kobiety zaczynają to wykorzystywac do swych gier ! ps. jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolnij sie w dekiel. Ogarnij sie dziewczyno! nie masz swojego mózgu? Po co z kims takim sie meczyc? a jak idziesz do lazienki to moze sie go pytasz czy mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrycze...
a poza tym moi rodzice chcę żebym za niego wyszła bo jest bogaty i jest prawnikiem ,a ja studiuje prawo to mogłby mi załatwić pracę itd i robią mi wyrzuty ,że jestem ciagle na ich utrzymaniu. Sama nie mam czasu zarabiać bo studia zajmują mi dużo czasu.Miałam zamiar go rzucić , ale sama nie wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwekdlhduipdi
jeśli potem się wyrywałaś a on Cię trzymał to był to gwałt , ale nie wiem czy nasze glupie prawo też by to tak określiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwekdlhduipdi
a pomyśl co będzie jak bedziesz jego żoną? będzie cię prał i gwałcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczur z kanału
mowisz że prawnik ?? to wszystko wyjaśnia... prawnicy to zwykłe chuje... mówie serio... sępy!! a wracając do ematu, uważam że to był gwałt... pozatym masz bardzo niezdrowy układ z nim i w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj co mowisz człowieku
ludzie są różni, i nie wszyscy prawnicy zasługują na takie epitety choć wielu z nich rzeczywiście zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adgadfhfhg
tak jest to gwałt ALE sprawa w sadize jest nit do wygraniai to nawet jak poprowadzi ja marny adwokat od rozwodów. 1. byliscie razem 2. rozebrałas sie i wlazlas mu do łuzka !!!! 3. mzoe to była taka gra wstepna. teraz uniewinniaja gwałcicieli bo laska była zbyt WYZYWAJACO UBRANA a ty sama sie rozebralas i wlazlas do wyra , wiec !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka1234
skoro studiujesz prawo tak ambitnie, to może poszukaj w kodeksie karnym coś na temat gwałtu, bo chyba się w tym przypadku nie przyłożyłaś do lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexisexi
daj sobie spokoj z tym palantem rodzice maja malo do powiedzenia nie zyjemy w sredniowieczu a jezeli chodzi o gwalt to tak jezeli powiedzialas nie a on to zrobil to byl gwalt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwe uwe
jakby studiowała prawo, to by dawno wiedziała ze nie ma gwałtu w kodeksie karnym, tylko zgwałcenie, a gwalt pojawia sie tylko w jednym postanowieniu Art. 166. § 1. Kto, stosując podstęp albo gwałt na osobie lub groźbę bezpośredniego użycia takiego gwałtu, przejmuje kontrolę nad statkiem wodnym lub powietrznym, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwalt czy nie
jestes poje bana, raz chce zaraz juz nie, kaprysne gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdbdfgbd
To nie byl gwalt bo sie zgodzilas najpierw- inaczej wszystkie zony moglyby mezow oskarzac o gwalt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×