Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ofdinfdafdaonindsa

dziwna sprawa

Polecane posty

Gość ofdinfdafdaonindsa

Firma mi upadła i jak wiadomo w takich sytuacjach związek z kobietą należy skończyć i dać jej odejść wolno, żeby nie musiała się męczyć. Oczywiście nie jesteśmy małżeństwem i nie ma żadnych dzieci. Ja chce i powiedziałem jej już, że kończymy związek bo to bez sensu, ja teraz zanim (jeśli) się odbuduje to minie kupa czasu itd. wiadomo jak to jest. Facet to musi być facet i mieć jakieś zasoby, nie chodzi tu nawet o czyste pieniądze, musi coś sobą reprezentować, coś stanowić a ja teraz niestety nie mam żadnych z tych cech. No i wiadomo już postanowione kończymy związek, niech odejdzie do kogoś ułożonego i będzie szczęśliwa, a ona głupiutka coś sobie ubzdurała i nie chce. Kobitki jak ją przekonać, żeby poszła za rozumem i odeszła do innego, zerwać kontakt całkowicie? Bo to chce zrobić, a nie wiem może jakoś inaczej ją przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bzdurniejsze
te prowokacje. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
a moze ona Cie kocha nie przyszlo ci do glowy?Ty ja kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofdinfdafdaonindsa
To nie żadna prowokacja, ale nie wiem co zrobić... Wiesz jaka to hańba dla mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna sprawa
to ty jestes dziwny widac jej nie kochasz,gdybyscie byli malzenstwem tez powiedzialbys jej czesc?A gdzie te slynne slowa w chorobie i zdrowiu.bogactwie i biedzie??? MATERIALISTA PIER>>>>>>>NY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bzdurniejsze
no dobra niech ci będzie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofdinfdafdaonindsa
Jaki kuźwa materialista? Ja chce, żeby moja kobieta miała zapewnione chociażby jakiekolwiek życie na poziomie... I co teraz albo do pracy za 1,5 tyś albo rozkręcaj znowu jakiś biznes, tylko wiecie jak trudno jest coś rozkręcić nie posiadając ŻADNYCH zasobów? I co będe miał gówno i co na wyjście gdziekolwiek nie starczy, to co będziemy siedzieć w domu i się na siebie patrzeć? Nie chodzi o jakieś życie, że kupujesz ubrania u Armaniego, tylko o normalność, a nie szarpanie się każdego dnia. Chce jej dobra i wolę, żeby odeszła, niż się miała męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, dziwny jesteś. Babeczka daje Ci dodwód tego, że jest zTobą nie z powodu Twojej dumy którą był firma ale dla Ciebie. Odwróć sytuację - czy gdyby ona została kaleką lub cięzko zachorowała, czy chciałbyś aby zaproponowała Ci rozstanie? No bo przecież taka tragedia szpeci jej wizerunek, urodę, samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASNDRA
jaki Ty głupi jesteś, kiedyś przez cos podobnego zostawił mnie facet z którym planowałam ślub (bo był z biedniejszej rodziny niż ja), i wiesz jak on potem tego żałował, ale było za późno na powrót, ona Jak Cie kocha to napewno nie dla pieniędzy, to jest czysta bezinteresowna miłość, w dzisiejszych czasach to jest cenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×