Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

WLASNIE MIALAM ZAJENISTY SEKS!

Polecane posty

Gość lolkii
gratuluje ja bede miala jutro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam juz dzis na tamten temat. robota przepadla. jak oszlam spytc, to bylo dziewcze, ktore sie zwolnlo, ale znowu stala za lada. podobno na krociutki czas za ,,ublaganiem'' szefowej. teraz czekam az odejdzie i znowu lete. i dostane. jej naj kolega da za mnie slowo:D a noz widelecwczesniej bedzie lepsza oeferta i mnie przyjma:D takie moje gdybanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziex raz, dziex 2 ale ja mam nadal doline:( wczoraj nie dopisalam o pracy , bo jak mi moj ,napisal, ze jest znowu tamta (ja bylam w domu, moj u kumpla ,,za plotem'' ) i byl po pivko, ja akurat sie wybieralam , zeby pytac, to mnie to rozwalilo, poszlam w inna strone, po wino:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie tez nie oddzwonili i juz raczej tego nie zrobia niedlugo zrobie rundke po drogeriach:o nadzieja matka glupich:o🖐️ jeszcze miolionerkami zostaniemy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia milionerkami jak kurwa mac. ja ma wstyd za soba, pierdziele to. ide gdzie sie da:O i rob to samo, bo zgnijemy bez pracy i kasy (swojej, wlasnorecznie zarobionej:) ) poki co mam za soba swietny seks:D ale moj zasnal, mozna powiedziec z otwartymi oczyma:D qwa:) ale w koncu sie nameczyl:D i to po pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakaś masakra
książek w szkole się nie czytało?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×