Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dzizas

Ile idzie przelew z Holandii do Polski?

Polecane posty

Gość dzizas

Bank Holenderski do banku Polskiego. ? Juz czekam 5 dni i to w mojej sytuacji o 5 dni za dlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankierek
Kolo 20 dni wiec jeszcze poczekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herod
Bankierek ty chyba jestes po***dolony człowieku. Jakie 20 dni? Okres jaki idzie przelew to max. 7 dni jeśli uwzględnisz SOB i NIEDZ a jeśli wysyłasz w PN to max do 5 dni ale zazwyczaj jest po 3 dniach. Puknij się w łeb bankierku za 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaroniarz
Przelewy zagraniczne między bankami idą długo, warto pomyśleć nad skorzystaniem z firm pośredniczących. W Holandii pojawił się http://www.transfer24.eu Wykorzystując kartę VISA i dostęp do Internetu można w pełni bezpiecznie wysłać swoje pieniądze do Polski. Nie trzeba wypełniać żadnych dokumentów a całość zajmuje tylko kilka minut. Przelew dochodzi w ten sam dzień. Atrakcyjny przelicznik waluty. Prowizja to 2,25% wartości przelewu, czyli opłacając polskie rachunki do 70 Euro nie zapłacimy więcej niż 1,5 Euro prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasza7777777777777777
Z Amro Nl na Polskie PKO idzie 24 h wiem bo co tydzień mąż mi robi przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasza7777777777777777
makaroniarz a z amro nic nie płacisz tylko w Polsce za przeliczenie waluty zabierają mi 5 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
otwierasz konto walutowe w Polsce, przelew idzie 2-3 dni i nic nie płacisz - walutę wypłacasz w kasie banku i idziesz zmienić do kantoru - finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
ŻADNYCH PROWIZJI OD PRZELEWU - to zwykłe naciąganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaroniarz
Słuchajcie... lepiej zapłacić 2,25% prowizji za przelew np. przy wysyłaniu 100 EUR wychodzi nam 2,25 EUR opłaty dodatkowej. Tutaj banki nie pobierają od nas żadnej dodatkowej gotówki. W przypadku przelewów zagranicznych banki życzą sobie spore sumy w ramach prowizji, co przy niskich kwotach jest mało-opłacalne. Dlatego też wolę płacić za rachunki lub wysyłać drobne kwoty właśnie przez taki system jak Transfer24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erereqwzt
max 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana jadzia
zresztą zobaczcie jak ta strona wygląda, jakby pisał to jakiś upośledzony gimbus :O nie dajcie się oszukać! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska'
niby kto cie oszukal jadzia bo nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja place z holandii przez www.transfer24.eu jak spytacie dlaczego to powiem wam ze dlatego, poniewaz koszt oplacenia rachunku to 0,95 euro dla kwoty do 50 euro, w ktorej bez problemu sie zmieszcze bo to grubo ponad 200 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie pieniądze z Holandii zostały wysłane 17 kwietnia,po czym dziś mamy 26 kwietnia,a pieniędzy do dziś nie ma!! Ciekawe jak dlugo jeszcze trzeba czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z NL
Po pierwsze kwestia podania dobrego nr swift polskiego banku bo to moze opznic przelew po drugie teraz chyba juz sie pozmienialo ja wysylam z ING.NL na ALIOR walutowo EURO i jest na drugi dzien do godz 12:00 bez prowizji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku założenia wątku minęło ponad 5 lat i czas oczekiwania na przelew się sporo skrócił, a poza tym jest teraz kilka sposobów na zrobienie przelewu za granicy, dochodzi spokojnie w jeden dzień na konto bankowe. Polskie przelewy elixir http://www.sesjeelixirow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej 19
Ja czeka,m na przelew od piatku 25 kwietnia a dzis mamy 28 kwietnia wtorek czy to mozliwe ze tyle idzie przelew ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że możliwe, zwłaszcza że po drodze był weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyslalem kase do Polski z ING.NL 7 Stycznia i do tej pory niedoszla... wiec jakie 2-3 dni? skoro minelo 14 dni juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego lepiej zrobić przez transfer24 najpóźniej następnego dnia roboczego pieniądze są na koncie ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto się ile idzie przelew miedzy holenderskim ing do polskiego ing ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa. Dokładnie z banku ing nl do polskiego ing. Już czekam 3 dni i na koncie pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobił mi wczoraj wieczorem z ing holenderskiego to dziś na koncie polskim oszczędnościowym kolo 14 już miałam pieniądze na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi z ing do ing idzie 1 dzień, ale roboczy, więc weźcie to pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wysłano 5.09.2017 i mamy już 14.09 a kasy nie ma. Niby wszystko sie zgadza, ale mam obawy, ze nie dojdzie. Kasa jest od klienta, z ktorym mam non stop problemy z egzekwowaniem kasy. Czy moze tak byc, ze kasa idzie AZ tak glugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj miałam już na drugi dzień pieniądze przesłane z Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Następnego dnia roboczego pieniążki są na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha gosc

przelew idzie 1 dzień w przypadku moim to 1 dzien wczoraj wysłany przelew i dzis juz go mam a jest 8 rano 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×