Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ye ye ye ye ye y

co sądzicie o takiej pracy

Polecane posty

Gość ye ye ye ye ye y

-praca w budżetówce; -1440 brutto z premią; -7:00 - 15:00 -15 minut na nogach od miejsca zamieszkania; -ładne biuro, nowy komputer, ciepło, radio, czajnik, herbata, kawa, cukier, ciastka z socjalnego; -przyjaźnie nastawiony szef z poczuciem humoru; -niemili współpracownicy czekający tylko na moje potknięcie; -wredne babska w księgowości, z którymi trzeba życ w symbiozie; -masa klientów przewijających się przez biuro, dla których trzeba być miłym + telefony; -...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda czasu i energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak pytam
zalezy ile masz lat, czy mieszkasz sama.. praca nie najgorsza, pieniedze marne ale ja pracuje za niewiele wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdfgsdhsjk
Idź i pracuj. Staż Ci leci nauczysz się czegoś, z ludźmi pobędziesz a w międzyczasie szukasz czego innego. Wredne baby są wszedzie, sama tez będziesz wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na stazu w budżetówce. Gdyby zaproponowali mi prace- a wiem ze nie bo tam tylko po znajomosci nie wiem czy bym została. U mnie tak samo, wredne baby niby miłe a tak naprawde czekają na twój błąd, w ksiegowosci tez masakra a trzeba z nimi życ w symbiozie. Plus to napewno to ze to budzetówka. Masz premie, 13, wczasy pod gruszą, urlopy bez problemu i przedewszystkim zarejestrowana jestes na tyle ile zarabiasz. Ciepła posada, bierz!! Moze znajdziesz cos lepszego w miedzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..... w dużych prywatnych firmach też są 13, wczasy pod gruszą, urlop kiedy się chce + wyjazdy integracyjne i minimum 2 razy większe zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym brała a w miedzyczasie szukała cos nowego, dzisiaj raczej zwalniaja niż zatrudniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×