Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martynka107

kolor ścian

Polecane posty

PomóżcieI Muszę wybrać kolor do przedpokoju, a nie mam zupełnie pomysłu :( inne pomieszczenia mam w takich kolorach: kuchnia - pomarańcz mały pokój - żółty duży pokój - zielony groszek Wszystkie te pomieszczenia są niezależne, noi łączy je właśnie przedpokój.... Jaki byłby odpowiedni? Nie chciałabym za jasnego, ani chłodnego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatona
Proponuję brzoskwiniowy lub żółty-pasują do pozostałych kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwiniowy zawsze
ładnie wygląda w przedpokoju. Polecam brzoskwinuiowy jasny lub pastelowy Decoral Akrylit W lub waniliowy krem Dekoral Akrotix. Nie dawaj tylko ciemnych kolorów, przytłoczy to mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobnie
Kolory ścian w pokojach i kuchni mam podobne, pzedpokój jest pomalowany Dojrzałą wiśnią (chyba Nobiles). Podoba mi się też kolor papieru pakowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a maz jest wg
ja nie lubię takij pstrokacizny.Wszędzie mam delikatne,pastelowe kolory-mieszkanie wyglada bardzo elegancko.Wczesniej miałam własnie-pomaranczowy,zółty miodowy,groszkowy...takie kolory mecza oczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję waniliowy... delikatny i elegancki, optycznie powiększy przedpokój. A jaki kolor zaproponowalibyście do salonu, do sofy i zasłon koloru ciemnej oliwki? Zastanawiam sie nad jasnym żółtym, bądź jasnym cappucino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andulcia
ja właśnie dziś wybralam delikatną oliwkę do przedpokoju! Gdybym nie miała caffe late w salonie to tę poleciłabym na przedpokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może idź na kompromis jak ja - dwie ściany mam na groszkowo a dwie na pomarańczowo. Świetnie się komponują. Bo kto powiedział że musi być jeden kolor! :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marecin
Jestem mężczyzną, więc z zasady rozpoznaje mniej kolorów niż kobiety, ale w mieszkaniu mamy podobny zestaw kolorów. Do przedpokoju przed samymi świetami malowaliśmy kolorem Wiosenny Liść z farb Barwy Natury z teflonem. Kolor bardzo ciekawy, coś pomiędzy oliwką a pomarańczą (tak mi się wydaje). http://www.przemaluj.pl/1128_1570.htm 130 kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×