Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
chance

dobry dentysta w warszawie

Polecane posty

szukam dobrego dentysty w Warszawie, ale takiego naprawdę super co nie wyrywa zębów i super leczy zęby.Błagam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojącagienia
ja znam dobry gabinet.Są na ochocie, mają tam dobry sprzęt i dobrych lekarzy.Ja chodzę do dr Karolak i jest super. Leczy a nie wyrywa. I co najważniejsze ZERO STRACHU !!!!!!!tel do nich 22 823 20 40,stronka to www.develio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waluana
Od lat chodze do Demeter na Białsotockiej, tam mają zawsze dobrych dentystów i rozsądnie to cenowo wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darra

moim zdaniem dobrych specjalistów to można znaleźć w Centrum Demed. leczenie jest bezbolesne, miła atmosfera i nowoczesny sprzęt. także ja jestem zadowolona z ich opieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

U mnie cała rodzina korzysta z opieki stomatologicznej w Eurodental. Oferują fachową opiekę i nowoczesny sprzęt. Stomatolodzy mają fajne podejście do małych pacjentów więc dzieci chodzę tam bez płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumis

w centrum demed - jak najbardziej dobrze i porządnie można wyleczyć zęby! ja jestem mega zadowolona z tego że tam trafiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - sama tam chodzę od ponad roku i doskonale leczą zęby! dokładnie i bezboleśnie! no i jaka miła atmosfera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do stomatologów z Lux Med I jestem zadowolona. Świetnie leczą zęby, mają nowoczesny sprzęt i szybkie terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez lubię Centrum Demed - leczą dokładnie i dobrze. Panuje tam luzna atmosfera dzięki czemu człowiek sie nie stresuje!na prawdę fajne to jest miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Centrum Demed to najlepszy wybór, z całą rodziną się tam leczymy i bardzo sobie chwalimy, nawet dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My całą rodziną korzystamy z opieki stomatologicznej w ramach pakietu Komfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gabinety Lux Med. Chodzę do nich od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolona z Centrum Demed na Woli. Mają bardzo dobre ceny i bardzo dobrze leczą zęby. Zawsze można liczyć na pomoc nawet w najbardziej awaryjnych sytuacjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×