Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ze skrajności w skrajność

Czy to prawda że od miłości do nienawiści jeden KROK??

Polecane posty

Gość ze skrajności w skrajność

Jak myślicie? Jak to jest że kogos bardzo mocno kochamy a gdy ta osoba nas porzuca po pewnym czasie czujemy do niej nienawiść? Też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASNDRA
tylko nienawiść pozwoli przestać kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze skrajności w skrajność
Buuuu.... ludzie jest tam kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy porzucenie/ zostawienie to nie za malo? Chcesz sie meczyc z kims, kto Cie nie kocha? Co innego, gdy ukochana osoba oszukuje, klamie, zdradza, zawodzi zaufanie. Wtedy staje sie wrogiem... Tylko Ci, ktorych kocham, sa mnie w stanie zranic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez wątpienia osobie, którą się kocha nałatwiej jest zranić, jej ciosy bolą najbardziej, dlatego calkiem mozliwe, że jest to prawda (choć sama nie doświadczyłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njłatwiej nie w sensie, że nie ma hamulców, tylko w sensie, ze ruch, który u innego człowieka byłby dla nas neutralny, w jej wyknaniu może być bolesny to tak dla wyjasnienie, bo chyba nieprecyzyjnie się wypowiqdziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
oj prawda, my sie kochamy na zabój.nie wiem jak to mozliwe ale wjeden dzien potrafimy sie zabic nawzajem i kochac tak mocno ze nie wiem. to jest troche chore, ale co ja moge za to, walczymy z tym nawet nam wychodzi, ale tak juz jest. kochamy sie i nie nawidzimy tak samo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×