Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca pytająca

CARREFOUR jak tam jest?

Polecane posty

Gość pytająca pytająca

no własnie ja jest w tej sieciówce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllllo nikt
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-25
połki regały i takie tam, nic szczególnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca pytająca
:) dobrze wiesz że nie chodziło mi o to chodzi mi o zarobki czy rzeczywiście są aż tak żałosne? no i atmosfera jaka tam panuje? nie pracuje tam nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajajajajaj
Zarobki są takie sobie... wiecej zarobisz udajac ze coś robisz przy rozkładaniu towaru niż zapierdzielając na kasie. Dodatkowo na kase jak chcesz iśc daja ci jedynie na umowie pol etatu i stawkę 800 zł brutto, a robisz jak za cały etat, z czego na ręke wychodzi z pełną premią góra 1100zł. Premie rzadko ma się pełną, wiec radzę sie nastawiac na kwotę typu 980-1020 zł, za samo zapierdalanie na kasie :) Jako jakiś wykładacz wychodzi koło 1100 może w przypływach chojności 1200 zł, tez oczywiście z premią. No i mozna wiecej sciemniac, wychodzivc wczesniej bo i tak placą jak za cały etat a nie to co na kasie. Tyle z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madleennka
Tzień temu byłam w carrefourze na Szparagowej w łodzi. Pani kierownik zmiany podejrzewam latała przy kasach jak oszalała. Oczywiscie kolejki masakryczne, mało kas otwartych. W pewnym momencie podleciała do kasjerki do której ja stałam w duzej kolejce i mówi "Ty pewnie chciałabys isc juz do domu" (była godz ok 16.30) tamta że tak. To ja grzecznie przeszłam do kasy obok żeby laska wczesniej skonczyła, kierowniczka usiadła na kasie! i wzieła od niej ludzi którzy stali w kolejce do niej i tylko tych obsłużyła. Jak juz dopchałam sie do kasy obok to kasjerka do tej kierowniczki "kiedy my p,ójdziemy do domu?" a ona z pretensjami "no jeszcze troche, jeszcze troche" a ta kasjerka ze łzami w oczach "ciekawe kto za to zapłaci" tak mi sie jej żal zrobiło że masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala12
ja pracowalam w carrefourze w ochronie wewnetrznej, podstawy za caly etat mialam 1000 zl netto ( za prace 3 zmianowa- rowniez w nocy) plus marna prowizja, wyszlo mi na koniec miesiaca 1060 zl - zwolnilam sie. ale atmosfera rewelacyjna, wyplata w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wyglądają godziny pracy w CARREFOUR w plazie? on jest otwarty od 9:00 do 22.:00. bo ja tam rozpoczynam prace i będe wykladać towar na półkach i kazali mi przyjść na 6:00? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koma00a
właśnie jest całkiem spoko, ale pisałam już o tym tu: gowork.pl/opinie_czytaj,41395 , trochę tego jest, przeczytaj, może Ci się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto zajrzeć na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami godnymi Twojej uwagi, sprawdź na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×