Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcciaiai8686

do ogladajacych barwy szczescia pytanko

Polecane posty

Gość karolcciaiai8686

ominelam pare odcinkow, powiedzcie co sie stalo z samem ze nie jest juz z kaska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcciaiai8686
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ja też wczoraj akurat zobaczyłam tylko fragment jak ta jego była żona z Kaśką gadała...i się zdziwiłam trochę, bo dawno nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam wyjechał bodajże do Szwecji,bo dostał ciekawą propozycję pracy (robienia zdjęć) z firmy,w której pracuje jego była żona - Mary. Kaśce się to nie podobało,ale nie mogła go zatrzymać na siłę w kraju. Zadzwonił,że już wraca do Polski,ale się nie pojawił. Wyłączył komórkę,a list,w którym wyjaśnił,że odwołuje ślub i chce się rozstać,przyniosła Kaśce Mary. Podobno nie spodziewali się,że nadal łączy ich uczucie...To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie
a ja tam nie wierze ze oni sa nadal z ta mary to hjakis spisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecz gustu
Być może :) Pewnie niedługo się okaże, że ta Mary mąci w ich związku, bo chce odzyskać Sama, a on nie ma pojęcia o jej poczynaniach :p Tylko dziwny jest ten list, który napisał własnoręcznie do Kaśki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssss126359
tylko weżcie pod uwage ze sam byl w polse, kaska samam mowila ze dzwonila do redakcji i wie ze on jest w kraju. to dlaczego nie odezwal sie do niej wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnahggfgv
No i oczywiscie zapomniał o swojej dacie ślubu , że sie nie odezwał , tak...? Och boże jakie głupoty piszecie , że to niby była żona intrygę robi , a on gdzie , uśpiony , w psychiatryku ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggg
jak moze byc cuspiony w psychiatryku skoro był w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasunkao
Moze jest tchorzem i boi sie spojrzec narzeczonej w oczy. Jest mu glupio wiec wysyla Mery, ale sam byl fajny tak jakos pasowali do siebie i nie wygladal na takiego dupka co mzoe taki numerwykrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość time to grow
Kaśka fajnie wyglądała z Adamem. Tak niepozornie, nieśmiało ją przytulał, to było słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppp
ale oni do siebie nie pasuja. Koles jest fajny, uczuciowy, ale jakos tak wizualnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barwy Barwy Barwy
Taka mi się myśl po wczorajszym odcinku nasunęła,że ten cały Ksawery,prawnik,kolega Julki to biedny jest :p Julka go nie chciała,potem z Malwiną mu nie wyszło,a teraz jeszcze od Kaśki dostanie kosza :D Na miejscu Kaśki nie dałabym drugiej szansy Samowi.Jakoś mi do siebie nie pasują,a poza tym postąpił niewybaczalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
a jak to wlasciwie bylo z Ksawerym i Malwiną?...przez te jej chorobe sie rozstali?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrywałam 2 tygodnie temu
ksawery z malwina to chyba kręcił dlatego, że chciał sie na julce zemścić, tak mi sie wydaje, zrobił malwinie kompromitujące zdjęcia i przekazał jarkowi jak ten walczył z nią o kacpra, cos takiego chyba było, może mnie ktoś poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Boże, alez sie w tym filmie dzieje...ja tego w ogóle nie widziałam...a wygląda na przyzwoitego faceta...na pewno o wiele bardziej niz ten kumpel co z nim pracowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
przegapilam troche odcinków wiec moze mi cos wyjasnicie, Julka jest w Krakowie z jakims gosciem, a jej mąż jest bardzo zazdrosny, posądzał ja o romans itd, ona faktycznie go zdradza? zawsze była taka zakochana, walczyła o niego, a teraz co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×