Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

viva7

35 latki chcące zajść w ciąże.

Polecane posty

Witam wszystkie kobiety które pragną dziecka i mają problemy z jego poczęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się o dziecko od dwóch lat czas ucieka a efektów moich staranek nie ma niestety :( . Co prawda mam jedno dziecko ale oboje z mężem bardzo chcielibyśmy mieć jeszcze jedną pociechę. Wiem że niektórzy powiedzą taka stara a zachciało jej się dziecka jednak zawsze stało coś na drodze i nie zdecydowaliśmy się wcześniej teraz tego bardzo żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jesteś stara:) Nie przesadzaj. Zyczę powodzenia w staraniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mialam
zachodzi sie trudniej, ale zachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe słowe. Cały czas nie trace wiary jednak z każdym miesiącem jest jej coraz mniej. Może jest więcej kobiet w moim wieku i mają podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że jest więcej kobiet w moim wieku z podobnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze są ale nie na tym forum wstap do staraczek tam naprawde mozna uzyskac fajne info i cieple slowo i nei bedziesz sama w swoim czekaniu na dwie kreseczki pozdrawiam 34 latka czekajaca na II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes stara,ja mam 35lat i pol roku temu urodzilam synka,tylko ze mi sie jakos latwo zaszlo,raz bez zabezpieczenia i hooooop,nie planowalismy a teraz mamy naszego skarbika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super że tak łatwo poszło. Gratuluję. No mi jakoś nie wychodzi ale będe walczyła dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagggattka
Ja mam 36 lat, jedna ciaze rok temu poronilam w 9 tygodniu, taraz zaczynam sie starac.To byloby moje pierwsze dziecko. Marze o nim i nie czuje sie stara.Moje zycie tak sie po prostu ulozylo. Teraz to juz musi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka wiem że to przykre przeżycie choć ja tego nie przeszłam jednak masz pewność że jesteś płodna i że z Wami jest wszystko ok a to najważniejsze. Trzymam kciuki i mam nadzieje że szybko Ci się uda :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagggattka
No wlasnie poczytalam forum o poronieniach i chyba sie zalamalam.....u wielu kobiet historia sie powtorzyla ,mi lekarz kazal probowac,zeby stwierdzic ze to byl tylko zbieg okolicznosci. Nie przezylabym tego chyba po raz kolejny.Juz jestem w strachu,ktory powoduje,ze zamiast cieszyc sie staraniami, martwie sie.No coz musze pokonac starch i isc do przodu mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten strach może powodować u Ciebie blokade i to też często jest przyczyną że nie możesz zajść w ciąże. Ja też kiedyś czytałam takie fora i historie kobiet które przeżywały różne tragedie. Niczego dobrego mi to nie przyniosła oprócz strachu. Więc przestałam czytać. Co prawda nie zaszłam jeszcze w ciąze ale pozbyłam się tego lęku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często mam chwile takiej beznadziejnej niemocy jednak zawsze staram się pozbierać w sobie i mówię że widocznie jeszcze trochę muszę poczekać widocznoie nie jest mi pisane dostać to czego pragnę ot tak po prostu. Więc czekam na swoją kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaggattka
Czekam na okres, ale mam taka malutka nadzieje,ze to moze tym razem.Czuje sie tak podobnie jak wtedy...cholerny bol piersi ...poczekam jescze, nie wiem czy to moze zludna nadzieja viwa-czy robilas jakies badania, co jest przyczyna,ze nie mozesz zajsc w ciaze?uzywalas testow owulacyjnych?mi pomogly za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
no właśnie ja mam szwagierkę w wieku prawie 36 lat, chciałabym żeby była w ciąży, bo widzę że tego pragnie ma 15 letnią córkę niby mówi że to mąż nie chce a zaraz że już za stara, że już jej się do pieluch nie chce wracać itp narzekania jak by miała z 60 lat. dlatego gratuluje wam wszystkim kobitom podjęcia decyzji o dziecku i gówno prawda że jesteście stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja nie robiłam żadnych badań bo nie bardzo mam taką możliwość. Nie mieszkam w Polsce. Zresztą każdy lekarz powie mi że nie staramy się regularnie gdyż mojego męża nie mam codziennie w domu. Ostatnio też myślałam o tych testach ja co prawda nie robiłam ich jeszcze ale w przyszłym miesiącu jeżeli nic nie wyjdzie to napewno kupie. Uważam że trzeba spróbować wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka mam nadzieje że tym razem Ci się udało i już nie będziesz potrzebowała tych testów :). Trzymam kciuki z całej siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaggaattka
Zrobilam test, wynik negatywny,ale okresu ciagle nie mam, chociaz czuje sie ciazowo...byc moze sobie wmowilam, poczekam jeszcze, na pewno jakos sie roztrzygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może na test za wcześnie i trzeba jeszcze trochę poczekać. A na kiedy masz termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często jest tak że człowiek czeka i myśli że się nieudało a ty nagle taki mały cud i jest się w ciąży czego Tobie oczywiście życzę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka najgorszy jest ten czas oczekiwań na efety naszych starań i wysiłków. Niestety nie ma możliwości sprawdzenia tego wcześniej mało kiedy wcześniej test pokazuje prawidłowy wynik. Zdarza się i tak że pomimo braku @ test wynik pozytywny jeżeli jest się w ciąży pokazuje dopiero po dwóch tygodniach. A nam nie pozostaje nic tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wcale nie jesteśmy stare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze nie!!!!!!!!!!!!juz pisalam wczesniej,ze ja urodzilam w wieku 35 lat,teraz moj skarb ma 8miesiecy,to moje 3 dziecko(patrz stopka),ciaze przeszlam bez komplikacji,porod tez,ktory od pierwszego bolu trawal 55minut..powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek35 dziękuje za te słowa otuchy ja cały czas wierzę że mi się uda :) I napewno teksty podłych ludzi mnie nie zniechęcą. Niech sobie myślą piszą co chcą ale ja mam w sobie tyle siły że jeszcze mogę się nią podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×