Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochamjanine

chorobowe, urlop i wygaśnięcie umowy

Polecane posty

Gość kochamjanine

Witam, mam takowy problem: jestem zatrudniona w firmie na okres próbny - 3 miesiące, na 1/2 etatu. Moja umowa zawarta jest od dnia 3 listopada 2008 i z dniem 31 stycznia 2009 wygasa. Nie zamierzam jej przedłużać, a aktualnie przebywam na zwolnieniu chorobowym do dnia 21.01.2009. Jakie pismo powinnam dostarczyć, abym mogła po chorobowym wykorzystać zaległy urlop i jak dowiedzieć się ile mi go przysługuje - zaliczam się do tych, co mają pulę 20 dni rocznie. moja praca na 1/2 etatu nie jest unormowana np 4 h pracy dziennie. Czasem pracuję 4 a czasem 8 h... Jak to wszystko ogarnąć? Mam nadzieję, że jasno napisałam o co mi właściwie chodzi, jesli coś zagmatwałam to mogę udzielić dodatkowych informacji. serdecznie dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysluguje ci urlop w wymiarze proporcjonalnym do czasu przepracowania u tego pracodawcy. Jesli nie wykorzystalas urlopu z zeszlego roku, to w sumie od tego pracodawcy bedzie Ci przyslugiwac 3 dni urlopu. Jesli ci go nie udzieli, to po rozwiazaniu umowy bedzie musial wyplacic ekwiwalent za niewykorzystany urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamjanine
chodzi o to, ze ja nie chce pieniedzy, wole wolne dni. jak to napisac? czy powinnam dac wypowiedzenie z zaznaczeniem ze chce urlop czy moze wystarczy tylko pismo, ze po chorobowym chce wykorzystac urlop? jak to napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×