Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rogówka

W solarium

Polecane posty

Gość Rogówka

Hej. Co byście zrobiły jesli dostałybyście zaproszenie od kolegi lub znajomego na solarium i to darmowe bo solarium jest kolegi i zaprasza was kiedy tylko chcecie to chodzicie. No tak ale zoriętowałam sie po pewnym czasie ze wcale to nie tak za darmo ponieważ w czasie jak sie opalałam podgladał mnie czyli wszystkie znajome osoby które zapraszał to tylko zeby zobaczyc jak nago wygladaja. Co byscie zrobiły w takiej sytuacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bym rzygneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara nudziara
dostal by w twarz, kutas jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogówka
Ja opalam sie nago wiec raczej widzał wszystko a jak Wy sie opalacie jesli juz chodzicie ?? i czy myslałyście kiedys takimi kategoriami ze mógłby was ktos widziec w tym własnie momencie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bym rzygneła
ja opalam się w futrze i gaciach z golfem oczywiscie obowiązkowo szalik rekawice i kozaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogówka
Widac inteligiencja niektórych jest na bardzo wysokim poziomie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogówka
np moja jest na poziomie pawiana jedynym moim problemem jest jakie solarium wybrac i czy ktos mnie tam bedzie podglądał bo jesli nie to po co tam mam isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogówka
nie nie było kamery tylko przesmyk w drzwiach od boksu. On nie wie o tym z zobaczyłam go ale juz tam nie pójde tylko mam nadzieje ze tylko ogladał a nie np zdjecia robił lub nagrywał cos i potem sie zadowala ogladając to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogówka
lecz sie chory człowieku zamiast miec swoje zdanie podszywasz sie pod kogos i myslisz ze swiecisz widac całe zycie z debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogówka
myslalam ze jak wyjdę na przepustkę z zakładu dla psychicznie chorych to chociaz tutaj znajdę chwilkę wytchnienia od podobnych mi popapranców , widac myliłam się no cóz chyba dla poprawy samopoczucia skoczę do kolegi na solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteria.pl_
Ja bym poszedł do mięsnego po 20 deko szynkowej, i jakiś ładny kawałek wątrobianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RFGTGHYJUIKIPLUKYKJ
ja od kiedy zobaczylam w necie filmiki z solarium (nie wiem czy te z ukrytej kamery czy rezyserowane) to zawsze jak ide to ogolona i zachowuje sie normalnie. kiedys zdarzalo mi sie pojsc zapuszczona w zimie albo masturbowalam sie w trakcie oplania. teraz na wszelki wypadek tego nie robie bo boje sie ze moga byc kamery :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też opalam się nago...i wątpię że by mnie ktoś podglądał bo łóżko obsługuje właścicielka solarium a ona raczej nie podgląda :P.a chciaż by chciała to nie ma którędy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja NIGDY nie chodzę na
żadne solaria:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×