Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tracy daisy

Obuwie Caprice

Polecane posty

Gość tracy daisy

Jakie macie doświadczenia z tymi butami? Dobre czy shit, bo właśnie dzisiaj kupiłam kozaczki przekonana, ze to bardzo dobre jakosciowo obuwie? Jakieś rady odnośnie użytkowania? Z góry serdeczne dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefrettterert
Ja mam doświadczenia bardzo dobre z marką Caprice. Mam kozaki tej firmy od zeszłego roku i jestem nimi zachwycona. Buty są bbbb wygodne. Chodzi się nich bardzo dobrze. Jeśli chodzi o nieprzemakalność to nie wiem bo nigdy nie wchodziłam w nich w kałużę. zresztą to nie są buty do takiego zastosowania. Mogę polecić tę markę. W Warszawie spokojnie można ją dostać w salonach Aligator lub sklepie on lin Aligoo.pl Ceny bardzo przystępne. Spokojnie za 300zł można zdobyć piękne skórzane kozaki tej firmy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingoflora
Marka Caprice - mam same dobre z nią doświadczenia. Miałam 2 pary ich butów i byłam z nich bardzo zadowolona. Jedne to były espadryle a drugie balerinki moje nie odżałowane. Niestety nosiłam je 3 lata i nie mogły już dłużej mi posłużyć;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosssoo
ja ostatnio doznałam cudownego objawienia i zaczęłam kupować buty tyłko. Są rewelacyjne! Zawsze omijałam ten sklep ale kupiłam stamtąd już 3 pary butów (ale takich raczej na sezon wiosna-lato) i są nie do porównania z innymi butami. Jeszcze przy drugiej parze myślałam że tak mi się dobrze trafiło, ale to chyba jednak musi być po prostu jakość mark :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spajermenka
Caprice są świetne! Bardzo wygodne. Chodzi się jak w kapciach :D Zawsze miałam problem z eleganckimi butami, bo obcierały, trzeba je było "rozchodzić" itp. Caprice cudownie dopasowują się do stópki. Ryłko podobnie, ale Caprice lepsze. Polecam obie marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej. Kupiłam z podeszwą ani schok botki., bo dotychczas buty tej firmy były wygodne. Pierwsza wyprawa i straszne odczucie- konieczne zerwanie wkładki. i co się okazuje? Chyba sadysta wymyślił tę podeszwę. Całość z wypustkami takimi jakby po wewnętrznej stronie na całej podeszwie poprzyklejać małe, niesamowicie twarde tableteczki. Zerwałam wkładkę, kupiłam nową. Po tej wymianie z buta wychodziły gwoździe, strasznie uciskały bok stopy. Przyjrzałam się dokładniej: forma podeszwy po bokach posiada niesamowicie twardą wypustkę(rant) plastikową; to ona powodowała ból. Kupiłam za 50 zł kolejną wkładkę- gwoździe ją cała poperforowały. Kolejna wkładka- żelowa za 50 zł- niby trochę lepiej, przykryła to i owo bo jest gruba ale buty nadal tylko na króciutkie spacery. Nie polecam,To horror. Nigdy już nie kupię butów tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×