Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nojakjkj

__Moje szczęście ma mies usuwany 3 migdał____

Polecane posty

Gość nojakjkj

mojej siostry córeczka ma mieć usuwany trzeci migdał. Wiem, ze to dla niej konieczne, ale my wszyscy tak bardzo boimy sie narkozy:( lekarka, któa będzie to robić, jest podobno bardzo dobra, ale zabieg robiony jest pod narkoza, a to najgorsze. czy któras z Was przez to przechodzila? Ja chyba oszaleję, jak będzie uśpiona. Kocham ja, ja córkę. Jak długo trwa taki zabieg i po jakim czasie dziecko jest wybudzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój sie
moj syn tez mial wycinany 3 migdal najpiierw dali mu taki syropek glupi jas:) to syn zaczal glupoty gadac i podwojnie widziec potem narkoza a wybudzil sie zaraz po zabiegu ale spal bo byl tym zmeczony naprawde nie ma sie czego bac duzo dzieci ma wycinany 3 migdal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojakjkj
a długo to wszystko trwało? ile Twój synek miał wtedy lat? ja sie ogólnie boje takich rzeczy,n a narkoze to nawet dla siebie bym się chyba nie zgodziła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój sie
syn mial 7 lat ale na sali byly mlodze dzieci 3 latka,4 ja tez sie balam tej narkozy mialam schizy ze sie nie obudzi ale na szczescie wszystko bylo om i trwalo to naprawde krotko zabieg moze 10 min pozniej dziecko sie wybudzilo i spalo i chrapalo bo po tym zabiegu sie chrapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka miała wycinany migdał na znieczuleniu miejscowym:O Załuję,że dałam sie na to namówić.W maju minie rok od zabiegu,a moja córka nadal nie chce pokazywac gardła u pediatry.Tzn.pokaże,ale bez wkładania patyczka:( Taki ma teraz uraz:( Przed zabiegiem lekarze mówili mi,że ona nic nie będzie pamiętała,że głupi jasio działa tak na dzieci.Moja jednak wszystko pamiętała:O Więc uwierz mi...lepsza jest narkoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×