Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kiksayu

Co zrobić z obwisłą skórą na brzuchu?

Polecane posty

Gość Kiksayu

Po urodzeniu drugiego dziecka ważyłam prawie sto kilo,bardzo wiele mnie kosztowało schudnięcie do mojego wymarzonego 36,ale...został wielki problem! Ohydna,obrzydliwa skóra na brzuchu,która wylewa się z ubrań,marszczy i sprawia że wyglądam jak płaszczka.Pewnie nie muszę pisać,że dodatkowo pofałdowana przez rozstępy. Odchudzając się,ćwiczyłam,masowałam to świństwo,zużyłam tony kremu na rozstępy i ujędrniających....i gówno to pomogło! Prześmiewcy!nie kpijcie sobie ze mnie,proszę,bo to ja muszę żyć z tym cholerstwem i dodatkowe gwoździe do trumny na prawdę nie są mi już potrzebne!!! Ci co pomagają innym- jeśli ktoś wie czy jest sposób,oprócz operacji plastycznej,na którą mnie nie stać,by coś z tym zrobić....proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jednak tylko operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiksayu
Czy jak ktoś tu pisze z problemem na serio to już nikt nie odpowiada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
Idź może na konsultacje do chirurga? Podpowie, czy jest szansa na nieoperacyjne wchłonięcie się skóry. ALe skoro Twoje wysiłki nic nie dają, to pewnie trzeba będzie zrobić operację. Nazywa się to plastyka powłok brzucha czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
No nie poddawaj się ;-) im więcej będziesz ćwiczyć, masować, wsmarowywać itp. tym skóra będzie ładniejsza. Ale zupełnie gładka już nie będzie. Dlatego własnie przy odchudzaniu się i w ciąży trzeba tak dbać o skórę na brzuchu, bo to cieżka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie prawda, że nic nie pomoże. Medycyna estetyczna bardzo posunęła się do przodu i jest coraz więcej zabiegów pozwalających na poprawę wyglądu naszej skóry bez operowania jej. Najlepiej udać się do dobrego gabinetu kosmetycznego gdzie po konsultacji zostanie dobrany odpowiedni zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Dokładnie tak. Trzeba korzystać z dobrodziejstw medycyny kosmetycznej. Tym bardziej,że niektóre zabiegi dają spektakularne efekty. Ja zawsze byłam niezadowolona z mojego brzucha, skóra na nim była za mało jędrna. zrobiłam sobie zabieg zaffiro( w Amaya w warszawie0 i zobaczyłam naprawdę dużą różnicę. nareszcie moja skóra wyglądała fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy jak bardzo jest obwisła. Niektóre kobiety mają taki duży płat i to naprawde nieciekawie wygląda. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłaby abdominoplastyka. Oczywiście warto wybrać się najpierw na konsultacje do dobrego lekarza. Dr Piotr Osuch ma bardzo dobrą opinię, spore doświadczenie, więc może do niego warto iść. Na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascdsaSDFAS
a słyszałaś o czymś takim jak masaż wibracyjno-próżniowy? efekty nie przyjdą po jednym zabiegu ale jak zaczniesz teraz, to pewnie na wakacje będą widoczne efekty. po takim odchudzaniu masz na pewno kłopot także z piersiami, radzę zainwestować w takie urządzenie (bo koszt zabiegów, które musiałabyś robić regularnie, o wiele przewyższy zakup samej maszyny). na przykładzie mojej mamy, mogę powiedziec, że efekty ją zaskoczyły. tez ma problem z obwisłą skórą. dla mnie zbawiennie zadziałało na biust i pozbycie się cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz coś więcej powiedzieć?
o tym masażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migggotkka
tez masaz to to samo jkabys jezdzila rura od odkucrzacza po brzuszku. wyprobuj napewno nie zaszkodzi mi zajebiscie odkurzacz ujedrnil uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha.haha.ha
migotka a tarcie twarzą o chodnik porównujesz z mikrodermabrazją? gratuluję wyobraźni. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli kremy i sport nie pomag
to moze cwiczenia na mięsnie brzucha pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operacja naprawde
szkoda kasy na zabiegi medycyny estetycznej, weżmiesz pare różnych pakietów, a płachta zostanie, bedzie jedynie jedrniejsza. Zwisajaca skóre jedynie operacyjnie usuniesz. Poważnie. Odzałuj raz te 15, czy 20 tys i ciesz sie juz zawsze brzuszkiem w rozmiarze36:). Tylko jesli planujesz jeszcze ciaze to raczej nie warto teraz, zrob to po wszystkich ewentualnie planowanych ciazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja361
A ja myślę, że niestety tylko chirurgicznie można się tego pozbyć. Sama od lat żyję z tym problemem, zwisająca skóra na brzuchu uniemożliwia np. założenie bikini. Teraz przytyłam więc tak bardzo nie zwisa, ale przez lata byłam bardzo szczupłą osobą i uwierzcie, że to wygląda okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka z fałdką
Wszystkim zdesperowanym kobietom, jak załozycielka wątku radzę zainwestować w dobrej jakosci roller. Miałam straszny problem ze zwisłą skórą i z rozstępami. Próbowałam naprawde wszystkiego ale na profesjonalne zabiegi nie było mnie stać. Kupiłam najtańszy roller z Ebaya UK i niestety nie widziałam rezultatów. Igły były za krótkie i jakies tępe...Zrezygnowałam i załamałam ręce ale po jakimś czasie rzucił mi się w oczy droższy profesjonalny roller. Róznica była ogromna, nie będę podawała nazwy bo i tak kupiłam go w Anglii, ale jestem pewna że jak się dobrze poszuka to i w Polsce ktoś sprzedaje profesjonalne rollery. Skóra znacznie się ujędrniła. Jeszcze nie jest idealnie ale jest o niebo lepiej. Używałam ok.2 razy w tygodniu w zależności jak szybko goiła się skóra, czasem częsciej, czasem rzadziej. Polecam, ale nie do skóry naczynkowej. I pamiętajcie dziewczyny, że nie ma takiego środka po którym szybo widać rezultaty. Jest to wolny proces regeneracji i szybko działa tylko operacja....niestety. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwoneczka z fałdką- Najlepszy sp[osób to jest operacja. U mnie wygląd mojego brzucha poprawił sie w bardzo widoczny sposób po zmianie diety, byłam na diecie witariańskiej przez rok i to co w tym czasie zrobiło sie z moim ciałem to był normlanie szok, zyskało na tym całe ciało nie tylko brzuch, ale to z jego popray czuje najwieksza satysfakcjie, oprócz tego jeszcze biega co za pewne tez ma ogromny wpływ na zmiany ale bez diety samo bieganie nie wystarczy. Owoce i warzywa sa bardzo wazne w naszej diecie, nawadaniaja organizm, dostarczaja nam wszytskich witamian i mikrelenatów, pomagaja usunac toksyny i cały organizm czerpie z tego korzysci. Jestes tym co jesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa do tego wszystkiego, smarowanie olejami. W tej chwili jestem na surowej diecie w 80% czasami 70% i nigdy nie mam juz zamiaru wracac do poprzednich nawyków zywieniowych. Nie dość ze wygladam o niebo lepiej to czuje sie jak nastolatka, energii mam za dziesieciu. Mogłabym pisac o korzysciach bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona listonosza
iwoneczka z faldka- opowiedz wiecej o tym urzadzeniu. To fakt ze dieta ma wielki wpływ na człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona listonosza
napisz jaki miałas ten roller i jak to działa, kalczy skóre ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ogromny problem z brzuchem po porodzie mimo ze byłam szczupła osoba w ciąży przytyłam 20 kg i synek 4,5 kg wiec skóra na brzuchu koszmar rozstępy i zwis, przeplakalam miesiąc, nie mogłam się na siebie patrzeć na operacje może nazbieralabym za 5 lat wiec stwierdziłam ze nie mogę tak ryczec tylko zaczęłam dzialac moj plan byl taki: najpierw masaz brzucha olejkiem kokosowym potem brzuszki na początek 30 po paru dniach o 10 więcej az doszłam do 300, potem masaż lodem i po tym pas poporodowy do wieczora, wieczorem podczas prysznica co 2, 3 dzień peeling z kawy i oliwy z oliwek i nacieranie bio oilem. Robiłam tak dzien w dzien z tym ze zawsze w niedziele była przerwa od brzuszkow. Zrobiłam zdjęcie przed, potem po miesiącu po 3 i pol roku efekt jest super skóra jest jędrniejsza rozstępy bledsze i mam wrażenie ze skora też się wchłonęła. Trzeba tylko się zawziasc i systematycznie robic nie ma zmiłuj ze się nie chce czy nie dam rady bo zmęczona przy dziecku, ja też robiłam tak jak mały spal i w czasie gotowania obiadu i teraz co uzbieralam na operacje wydam na jakiś tańszy zabieg i na super ciuszki, wiec życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam po ciąży bardzo obwisły brzuch co mam zrobić już mi nic nie pomaga rowerki , basen , aerobik ćwiczenia , jak byłam w ciąży to ważyłam 86kg 3 miesiące temu urodziłam , teraz waże 68 kg ale został mi brzuch wygląda jak opona pomuście mam dopiero 25 lat nie chcę z tym flakiem żyć już cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A napiszecie jaki jest w ogolę koszt takich zabiegów? ja ma okropna skóre po porodzie. Ciągle mam oponkę i ciężko jest mi sie jej pozbyć. Nawet ćwiczenia nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TapasBar
jest fajna seria kosmetyków Mama Care Efektimy, właśnie na twoje problemy z cudnym efektem ujędrnienia. Spróbuj koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak mocno jest obwisła ta skóra, czy wystarcza zabiegi typu mezoterapia mikroigłowa lub fale radiowe czy tylko chirurg. Zacznij od mniej inwazyjnych zabiegów u kosmetologa. Polecam wizytę w salonie beauty premium w Poznaniu - można skorzystać z bezpłatnej konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami diety i ćwiczenia już nie wystarczają i trzeba się wesprzeć medycyną estetyczną. Efekty są super moim zdaniem. Tylko oczywiście dobrze jest iść do dobrego lekarza na konsultację bo może się okazać, że jednak dietetyk, ćwiczenia i kosmetyki wystarczą. A może nie wystarczą... Szczerze to polecam to miejsce http://www.aestheticmed.com.pl/pl/medycyna-estetyczna/zabiegi/rozpuszczanie-tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zdecydowałam na zabieg w klinice chirurgii plastycznej we Wrocławiu Chiroplastica http://chiroplastica.pl. U mnie sprawdził się zabieg lipolizy injekcyjnej i bardzo go polecam, bo to bardzo bezpieczna, nowoczesna metoda bezoperacyjnego usuwania tłuszczu z różnych partii ciała. U mnie chodziło akurat o brzuch i pośladki. Super efekt również na pośladkach, bo udało mi się w końcu pozbyć cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takie problemy pomagają zabiegi liftingujące, które działają na kolagen i pomagają obkurczyć skórę. Trzeba trochę poczytac na ten temat, ale w takich sytuacjach po prostu poradzi sobie tylko zabieg w gabinecie, bo ćwiczeniami nie spawisz że skóra odnowi swój kolagen. Ja robiłam sobie zabieg Ultraskin II u dr Ewy Rybickiej właśnie na brzuch i na tym to polega, że skóra staje się bardziej napięta i elastyczna. Oczywiscie nie każdemu moze ma tym zależec, można się ukrywac pod swetrami itd, ale jak ma to poprawić humor to uważam że zdecydowanie warto spóbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×