Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość srututututut

Negocjowanie wynagrodzenia

Polecane posty

Gość srututututut

Sluchajcie mam (dla mnie) powazny problem. mianowicie wczoraj rozmawialam przez telefon z babeczka. babka sie zapytala o moje oczekiwania finansowe. Ja ze wzgledu, ze dawno nie pracowalam w trej branzy a doswiadczenie mam raczej "male'(ale to nie idzie z jakoscia)- generlanie branza :) szeroka i propozycja na swoj sposob bylaby dla mnie nowa. niemniej jednak powiedzialam z jakies 400 zl mniej niz zarabiam obecnie, miedzy innymi dlatego, ze baaaardzo mi zalezalo, n a poza tym jakos ostatnio w siebie nie wierze i zamiast podac conajmniej to samo wynagrodzenie, a moglam i wiecej- spokojnie, to powiedzialam mniej :/. sama siebie nie rozumiem, ale nie prosze o oceny mnie samej. Niedlugo ide na rozmowe, moje pytanie brzmi- co mozna zrobic by jednak zmienic "proponowane wynagrodzenie"/czy w dobrym tonie byloby "wynegocjowanie wynagrodzenia" na wyzsze na rozmowie? jak myslicie? nie wyjdzie to na brak powagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututut
nie zrozumialas mnie. ja nic nie negocjowalam. babka sie zapytala ile bym chciala, ale wg mnie powiedzialam za malo. ide na rozmowe, wiec pewnie tam bedzie to poruszane. czy w zwiazku z tym, ze przez telefon na rozmowie wstepnej powiedzialam A, w dobrym tonie jest powiedziec B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututut
w zwiazku z tym, ze przez telefon na rozmowie wstepnej powiedzialam A, w dobrym tonie jest powiedziec B.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRZEBA BYLO POWIEDZIEC
ze to nie jest rozmowa na telefon :O Teraz juz za pozno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×