Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spokoLeszek

Z cipki do ust

Polecane posty

Gość spokoLeszek

Mam takie pytanie, jak to jest z kobietami, czy nie macie oporów wziąć do ust penisa co przed chwilą był w cipce oczywiście bez prezerwatywy? Pytam bo moja pani zawsze każe mi umyć go zanim weźnie do ust, troche tak głupio wyskakiwać z łóżka podczas miłosnych uniesień. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam/
ja tak robie zawsze... fajna masz laske co sie sama siebie brzydzi, smiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
viosenka ty to chyba dziewczyną spokoLeszka jestes kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toksyn43
ale jazda! zamontuj prysznic w pokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska konwalja
a co to kogo obchodzi? zachowaj to dla siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam/
no nie wytrzymam/ no bo ja to sama sobie minete wale nawet sobie dwa zebra wycielam zeby sobie cipsko lizac mniaaaam kiepski podszyw, seks jest dla doroslych , drogie dzieci. wiec jak was to smieszy to idzcie sobie bajki poogladac. chlopak pyta wiec jak nie znacie odpowiedzi to won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam/
weźta nie mata już o czym gadać ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
viosenka a przy tym jaka jestes kobieca w swoich wypowiedziach słownictwo jak podwórkowego rzula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
won podszywie:D viosenka, no bo Twoja pierwsza wypowiedz, wiesz... rownie dobrze mogloby jej nie byc, po co zabierasz glos jak nie masz nic do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tic tac tylko 2 calorie
a po cztrdziestce nawet myc sie przestanie więc nie martw się ta dbałość o higienę jej przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoLeszek
Właśnie że taką gówniarą już nie jest bo ma 25lat ale po minetce nie ma oporów, żeby się całować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie biore z ciipy do ust, bo brzydzi mnie utarta niczym masło moja i jego wydzielina.:oBleee, co innego jak coś wypływa na świeżo, a co innego jak sie utrze niczym jakis serek i zapoci.:oA teraz możecie po mnie jechać;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
viosenka z domu to ja nic nie wynoszę bo nie jestem złodziejką a na chleb tez poki co mam kretyn nie jest wyzwiskiem a jedynie okresleniem ciasnopogladowców za to Twoje "morda w kubeł" zabrzmiało jakbys przed chwilką wóciła z obstawiania bramy w starej kamienicy z kumplami z ketą na szyji i dresach :P ale mniejsza o wiekszosc, no nie wytrzymam/ zdadzam sie z Twoja wypowiedzią z 13:53, moze tylko za ostro zareagowałam na viosenke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taberrnakulum
no cóż..... pochwa i czlonek nie zostaly stworzone zeby to jesc, ssac, lizac (niepotrzebne skreslic) tylko ma to sluzyc do zaplodnienia wiec nie musi to smakowac :D a to ze ludzie wymyslili jakies wpychanie sobie do gardla jak jakies swinie to inna sprawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wytrzymam--> nigdy ci sie wydzielina nie ubiła jak w masielniczce-w sensie, że stała sie gęsta i lepka?? To chyba masz jej bardzo mało..... Nie wysylaj mnie do lekarza, bo o swoje krocze odpowiednio dbam, żeby było zdrowe i zawsze gotowe;)Mentos--> nooo, prawde to, co mówisz. Ale zbieram na aparacik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrySka
jak mozecie mowic ze brzydzi was wasza własna cipka? :o to albo nie dbacie o nią i jej higienę albo jestescie po prostu niedojrzałe , jak facet to moze was tam lizac i piescic, wiec w czym rzecz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GrySka--> nooo, no myjemy sie tylko latem w jeziorku i mamy po 15 lAtEk, FAjOsKo cO?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skryta suczka.
nie rozumiem was. Jeśli sie kochasz, rżniesz, pieprzysz etc. to wydaje mi się że nie ma tutaj miejsca na rozmyslanie "wziasc czy nie wziąśc" . Fala uniesienia jest tak wielka, ze sie poddajesz rozkoszy, i żyjesz chwilą. Szkoda czasu na takie rozmyslania podczas zajebistej zabawy. Chyba nic co ludzkie nie jest nam obce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrySka
pozdro600 takie mam czasami wrazenie wlasnie bo jak czytam jak to sie chetnie dziewczyny bzykają ale unikają niektorych rzeczy to ja bym sobie darowała wogole takie zabawy nie mowie o dewiacjach bo to jest ochyda ale kiedy jest to normalny sex to nie ma czasu ,potrzeby ani ochoty na jakies latanie do łazienki itp skryta suczka. dobrze mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzka jest równiez coopka i siuśku oraz gile z nosa, pot spod pachy i wosk z uszu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GrySka--> dla mnie normalny sex polega na robieniu tego, co lubie, a nie tego, co powinnam lubic, bo ktoś mi tak napisał na forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×