Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margi78

dotacje z unii na kolektory sloneczne

Polecane posty

Gość margi78

czy można uzyska dofinansowanie z Unii Europejskiej zakladajac kolektory sloneczne? czy ktos ma jakies doswiadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdads
ale gdzie - firma/prywatne mieszkanie/wspólnota itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi78
prywatny dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi78
nie posiadam dzialalnosci gospodarczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, z tego co wiem, to jako osoba prywatna raczej nie mozesz starac sie o taka dotacje, chyba ze, tu mowie o znanym mi przypadku, mieszkasz na terenie parku narodowego/krajobrazowego lub w jego otulinie; jako osoba prowadzaca dzialalnosc gospodarcza masz prawo do dotacji, jesli wykazesz w biznes planie, ze inwestycja wplynie na wzrost konkurencyjnosci twojej firmy moze sa jeszcze jakies obejscia i haczyki, ale tego juz nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdsa
Na dotację możesz liczyć jedynie wtedy kiedy: Twój dom leży w obszarze, który będzie podlegał rewitalizacji i będzie częścią kompleksowego projektu. Jako osoba fizyczna, bez działalności, po prostu na wymianę nie dostaniesz ani grosza. Jedyne co możesz zrobić to czasami są możliwości w wojewódzkich funduszach ochrony środowiska (niektóre województwa mają takie programy), albo ubiegać się o kredyt w BOS na preferencyjnych warunkach. Innych możliwości brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to czy są dotacje z unii trzeba pytać gminę. Nie musisz miec działaności gospodarczej, żeby dostać dofinansowanie na kolektory słoneczne. Jednak musisz miec swój wkład własny - unia dofinansowuje a nie finansuje:) Nasza gmina miała i ja juz sobie zamontowałam takie cudeńko:) http://ecojura.pl/document.php?document_id=80&submenu=673&menu_id=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×