Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uff-czystość

Sprzątanie, sprzątanie i jeszcze raz sprzątanie... Nie mam siły

Polecane posty

Gość uff-czystość

Hej, dziewczyny! Nie mam na tyle energii, żeby sprzątać, a codziennie powinno się dbać o czystość - zawsze jest coś do zrobienia, a lubię robić porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff-czystość
Gdy domownicy nie dbają o ład - nie robią bałaganu, to jest fajnie, ale jak nie, to wszystko spada na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff-czystość
"Gdy domownicy nie dbają o ład" - miało być DBAJĄ. Sorrki za przejęzyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem.jestem.jestem
ja za tydzien sie przeprowadzam to dopiero bedzie sprzatnie od podstaw.ja lubie miec czystko i sprzatac ale przeprowadzka mnie wykonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff-czystość
Zbieraj siły już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff-czystość
A właśnie mam pomysł - wpisujcie środki, które polecacie - do Mycia, do Mebli, do Podłóg itd., itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff-czystość
Blueberry200, uuu, dużo tu pisać, więc może skonkretyzuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff-czystość
Musiałbym chwycić się dziś za sprzątanie, ale nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wieszz nie chodzi o czysto techniczne sprawy ale o to jak nauczyć się odkładać wszystko na miejsce a nie tam gdzie bliżej:D Ja co sobote mam tyle roboty ze sprzątaniem że pół dnia mi bezsensownie mija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff-czystość
Blueberry200, no, właśnie, ja wolę odłożyć od razu na miejsce, niż później porządkować to wszystko. A jak to zrobić, wystarczy trochę chęci, pomyśl, że później będziesz miała mniej roboty. Może to Cię "przekona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff-czystość
Która z Was dziś sprząta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueuonb
moj maz i dzieci maja sprzatanie w doopie wiec ja zapiepszam za trzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff-czystość
ueuonb, współczuję Ci, naprawdę. Może warto powiedzieć im, żeby Ci pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueuonb
ich pomaganie doprowadza mnie do szalu bo robia na odpieprz probowalam nie sprzatac ale im to nie przeszkadza a ja nie moge wytrzymac w balaganiedla nich to nie wstyd jak ktos przyjdzie i jest nie posprzatane a dla mnie i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff-czystość
ueuonb, wiem coś o tym, sama taka jestem. Jak ktoś nie chce sprzątać, to robi to byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueuonb
moj problem jest taki ze chyba czasem przesadzam ze sprzataniem nie nawidze balaganu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff-czystość
Ja też nie. Źle się czuję w takim nie posprzątanym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie szkoda wam
kobietki życia na wieczne sprzątanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówcie sobie jakieś porządne urządzenie do sprzątania, od razu będzie Wam łatwiej sprzątać, http://www.asc-pro.pl/ ma ciekawą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche silnej woli kobietki. Nie sprzatajcoe po noch z mina cierpietnicy bo oni mysla po co jak zaraz mama/zona to zrobi. Mok maz poscieli nawet krxywo ja nie poprawiam, dzieciom spokojnie mowie ze w domu moeszkamy razem i nie Jestesmy swinkami aby moeszkac jak w chlewiku,wjezdzam im na ambicje. Corka nazwana prosiaczkiem obrazala sie ale zebym nie robila jej obciachu przed kolezanka grzecznie sprzata pokoj :-) Kazcie raz i stanowczo zrobic porzadek nie powtarzac nie prosic tylko powoedziec raz - nie robia ponosza konsekwencje w postaci kary,robia na odwal rozwalasz i kazesz jeszcze raz. Moj maz wie ze ze mna lepiej nie zadzierac i czasem wystarczy ze spojrze na ta skarpetke na podlodze a on "tak,juz zabieram" Pamieta jak zbieral z trawnika swoje ubrania :-) bezstresowe wychowanie to mit. U mnie w domu kazdy sprzata po sobie ale trzeba sobie towarzystwo wychowac jak nie marchewka to kijkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprzątanie idzie szybciej od kiedy mam odkurzacz wodny Rainbow www.odkurzaczrainbow.pl bo radzi sobie z sierścią psów i innymi zabrudzeniami na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No każdy z nas ma w życiu do wykonania takie czynności za którymi nie przepada, no skąd ja to znam.. :) Dla mnie koszmarem jest zmywanie i prasowanie. Nie wiem czy słyszałyście, ale powstał idealny portal właśnie dla nas, gdzie można komuś zlecić wykonanie drobnych usług. Same też możemy świadczyć usługi dla innych. Oczywiście chodzi o drobne, codzienne czynności.. Wyobraź sobie, sąsiadka, jako specjalistka zapisana na owym portalu, wyprasuje stertę twoich ubrań, a ty skoro tak dobrze sobie radzisz w myciu okien, wykonasz taką usługę w czyimś domu. Ma to sens. :) Zaglądnijcie po więcej informacji na: http://www.ozii.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemkun
Generalnie sprzatanie domu idzie mi o wiele lepiej szczegolnie jesli chodzi o podlogi. Maz kupil mi robota sprzatajacego jest to roomba 980 odkad go mam duzo czasu zaoszczedzam, a podlogi po prostu blyszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo to już masz tego z wyższej półki ja mam 695 i bawi mnie, że on lepiej se radzi niż konkurecyjne o 30% droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×